Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aki elmondta a legjobb barátjá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elmondta a legjobb barátjának, hogy szerelmes bele milyen reakciókat kapott? Eltávolodtatok, vagy esetleg pozitív élmény volt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy közeli, igen jó barátom volt, nem legjobb, de azért közel álltunk. Sokat hülyültünk, beszélgettünk, minden király volt, amíg rá nem jöttem, hogy iszonyatosan tetszik nekem. Onnantól minden más lett, merthogy a srácnak amúgy is van barátnője. Mos meg azon vagyok, hogy elfelejtsem, így a barátságnak is vége van lassan. (kiderült, hogy rájött hogy szeretem, és facen hosszasan leírta, hogy neki senki más nem kell, csak a másik lány. Hát nem egy bűbáj?! :DDD...)
2015. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott lett a vége az egésznek közöttünk minden esetben.
2015. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom és én is full heterok vagyunk, szóval ez teljességgel kizárt, hogy szerelmes legyek belé!
2015. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mielőtt elmondtam neki addig napontanta beszéltünk fb-n meg párszor találkoztunk de miután elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé akkor elkezdett velem veszekedni jkgy miért nem mondtam neki mev hogy ugy ne us beszéljünk többé

végül az lett belőle hogy azóta sem beszéltünk

2015. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nem a legjobb baratom de egy nagyon kozeli baratom vallott szerelmet es eloszor nem akartam tole semmit, hogy ne rontsuk el a baratsagunkat...aztan megis osszejottem vele, egy ido utan szakitottunk, de tovabbra is nagyon jo baratok voltunk meg jobban mint azelott mert olyan szemszogbol ismertuk egymast, mint ahogy mas barat minket nem...aztan egy ev mulva ujra osszejottunk mert rajottunk, hogy nem birjuk egymas nelkul...meg most is egyutt vagyunk es mar komolyan tervezunk :D
2015. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!