Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? Fiúk válaszá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Fiúk válaszát is várom?

Figyelt kérdés

Annyira szeretném a kiszemelt fiút megismerni, találkozni együtt lenni vele. Nem ismerem csak látásból, de szerintem mi teljesen összeillőek vagyunk. Láttam már, hogy figyelt, utánam nézett, meg ilyesmi, de nem tesz semmit. Nekem iszonyatosan tetszik. Szerintetek? Kezdeményezni nem fogok, mert félek, hogy nyomulásnak veszi. Valami jelet kellene adnom neki, hogy rájöjjön hogy lenne esélye. Buszról többször néztem, és láttam hogy ő is nézett. Nem tudom, fiúk mit gondoltok? Ti mikor csináltok ilyet? Ha tetszik egy lány?

17/l



2015. aug. 30. 14:13
1 2
 1/15 eznemlényeges ***** válasza:
Egyértelműen, de nyugodtan menj oda hozzá, s kezdeményezz. Nem fogsz nyomulósnak tűnni(legalábbis az én szememben nem ttűnnél annak).
2015. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minden lyukat megnézünk, csak kár hogy nem látunk bele.
2015. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hogy vagy belé szerelmes ha nem is beszéltél vele?

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

2015. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, mivel nem is ismered, ahogy irtad csak tetszik. Azt tudnam tanacsolni, h kezdjel el vele beszelgetni... pl. amikor legkozelebb latod, akk mond neki, h sokszor lattad mar itt-ott stb.
2015. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de én tényleg nem vagyok beszédes sem. Társaságokban is inkább csak hallgatom mit beszélnek :D Hogy hívjam fel a figyelmét arra, hogy odajöhetne? vagy akár írna üzenetet. csak nem szeretek neten ismerkedni
2015. aug. 30. 14:21
 6/15 A kérdező kommentje:
Állandóan rajta gondolkozok.
2015. aug. 30. 14:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Pl. koszonj neki. Illetve szerintem siman rairhatsz fb-n is...
2015. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyszer már írtam neki, miután felköszöntött névnapomon. De nem vette észre, vagy nem tudom, de nem látta.
2015. aug. 30. 14:28
 9/15 anonim ***** válasza:
" Nekem iszonyatosan tetszik. Szerintetek ? ". Mi szerintünk nem tetszik. Mint ahogy az első írja.
2015. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Leesne a karikagyűrű az ujjatokról, az elsővel együtt, ha nem válaszolnátok?!
2015. aug. 30. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!