Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el legalább a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el legalább a hétvégére?

Figyelt kérdés

Szóval van a suliban egy új fiú, velem egyidős és NAGYON tetszik.. egy napközis csoportba járunk, és gyakran bámul. (persze én is őt) DE eddig nem mertem oda menni hozzá. És itt vagyok péntek kora este a könny áztatta arcommal, és nem tudok leállni a sírással. Pedig nem csinált semmit de valahogy a "hiánya" nagyon bánt...

-Mit tegyek, hogy ez jobb legyen? (Mert nem tudok másra gondolni csak az arcára, meg a szemeire)

- És egyáltalán, hogy menjek oda hozzá hételején? :(

Egyébként tudom a nevét de nincs fent facebookon.. :( kérlek segítsetek.


Ja és nem kérek szépen, bunkó válaszokat, mert perpill e-nélül is van ekég gondom..

(én 14, ő is 14)



2015. szept. 4. 17:27
 1/7 anonim válasza:
én is hasonló képpen vagyok. halgass zenéket(szerelmes számokat) és gondolj azokra a pillanatokra, amikor valahogy közeledtetek egy kicsit egymáshoz ez nálam segít
2015. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket, hallgassál számokat, közben ne gondolj semmire sem. De akár űzheted is a kedvenc hobbidat. Vagy belekezdhetsz valami újba. De nem ajánlatos, hogy arra gondolj, hogy minden úgy lesz, mint a tipikus, amerikai romantikus filmekben, mert ha túlságosan beleéled magadat és a végén koppannál, sokkal rosszabb lenne neked! Tudom, mert a folyamatos beleképzelés miatt rossz a hangulatom nap, mint nap... 19/f
2015. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:) nektek is kitartást!:)


(egyébként nekem az segített, bhogy elkezdtem visszaszámolni az órákat hétfőig :D most tartok 2nap 11óra 32percnél :Daz nem sok :) annyira:( )

2015. szept. 4. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel amit élvezel csinálni és ami nem ad időt a képzelődésre. Ha folyton azon gondoskodsz, hogy mit csináltatok, biztos nem fog összejönni, hogy ne vele foglalkozz.
2015. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi lett?Odamentél hozzá?Egycipőbe járunk csak én egy lány miatt vagyok így.
2015. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem :D bár azóta elég sok mindent történt (PL: Szia Kicsi) (bár ezt nem tudom hova tenni:D) Őm egyébként már eljutottunk a párszavas válaszokhoz meg a mosolyokig :D szóval haladunk:) bár így hétvégén eldöntöttem, hogy mosmár lépek bármi is lesz.
2015. szept. 20. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet:D.Értem,köszi a választ és hajrá:D.
2015. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!