Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljon egy lány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy lány, ha szerelmes egy fiúba? Hogyan adja a tudtára?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem valakit... és ez tőlem nagy szó, mert még soha nem mondtam ezt senkire. Bár szomszédos városban lakunk, mégis ritkán találkozunk (kb. havonta) és én ezt nem bírom. Most is a sírás kerülget, mert hiányzik. Jóban vagyunk, facebook-on sokat beszélgetünk, de én ennél többre vágyom. Ilyenkor mit lehet tenni? Nem gáz, ha a lány hívja el találkozóra a fiút? Vagy ne loholjak utána?

2015. szept. 7. 07:14
 1/2 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb az, hogy szerintem azt hiszi, csak barátként tekintek rá, pedig egyáltalán nem. Szerintem én is tetszem neki, legalábbis a jelek szerint.
2015. szept. 7. 07:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egy fokkal kevésbé vagy ronda, mint egy szovjet tehervonat, akkor nyugodtan mond meg neki szóban, hogy imádod, tízezer gyereket akarsz tőle, és nyakig belé vagy esve, mint eltévedt partizán a tankcsapdába, nem fog nemet mondani.

A tévedések elkerülése végett: mindig a nő választ és a nő dönt. Csak szerencsés esetben csak el kell fogadnia a pasa közeledését.

2015. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!