Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok belé vagy csak tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki, hogy is mondjam, felkeltette az érdeklődésemet. És hát nem tudom mi van!!!!??? Sokszor gondolok rá meg suliba is mindig figyelem... Néha még az első csókot is elképzelem :DD de tényleg sokszor jár a fejemben...És a szeme is megbabonáz, gyönyörű élénk kék. és hát nem tudom mi van. Csak tetszik vagy szerelmes vagyok belé?!!! Összezavarodtam, légyszi segítsetek! Előre köszi!!


A gyengébbek kedvéért lány vagyok!! :DD



2015. szept. 2. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez úgy valahol a kettő között van, mondjuk azt hogy nagyon-nagyon tetszik neked. Ha szerelmes vagy, akkor azt azért érzed, mindig csak rá gondolsz, és megbolondulsz ha a közeledben van. Hidd el, ha az leszel, akkor nem lesz kétséged a felől egy pillanatig sem, hogy szerelmes vagy-e.
2015. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz! :D
2015. szept. 2. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Sárának hívnak lehidalok :D
2015. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Diának hívnak akkor ismerlek :DD
2015. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ha 13 éves vagy akkor osztálytársak is vagyunk 😂
2015. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!