Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, van olyan, hogy...

Srácok, van olyan, hogy tetszik nektek valaki, de nem léptek, mert féltek valami miatt? Vagy az csak azt jelentheti, hogy nem is akarnátok többet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Rossz kifogás de azért nem lépek, mert messze van és a távkapcsolat biztos megviselné, na meg nem tartom magam elég jónak hozzá.

Az önbecsülésem elég alacsony ha nőkről van szó.

2014. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van és azért nem lépnék mert ismerve a szép és fiatal lányok jelenlegi életvitelét csak szenvedést okozna.

Vagy folyamatosan csalna vagy egyik napról a másikra kidobna.

2014. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van.
2014. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jaguár ne feledd, hogy vannak kivételek is: csak azok könyvmolyok, sosem mozdulnak ki, vagy évek óta plátói szerelmük van. :-D
2014. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4#

Oké, de ha könyvmoly és sosem mozdul ki akkor szinte biztos, hogy nem fogok vele találkozni, ha pedig plátói szerelme van akkor ugyancsak felesleges mindennemű bepróbálkozás. :)

2014. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van :/ és ne azt jelenti, hogy nem akarnék többet.
2014. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony,de még mennyiszer előfordul...

Ha tudnád mennyi megalázást és visszautasítást kaptam(és csak ezeket kaptam,semmi pozitívat),akkor értenéd miért.Egyszerűen nincs kedvem egy újabb visszautasításhoz,meg hát a mai nők igényei nem az én genetikámhoz vannak szabva.Ahhoz minimum "jóképű",izmos gyereknek kell lenni,hogy legyen esély.Na most nekem a genetikám egyiket sem adta meg,így aztán ennyit erről...

Akarnék én többet az adott lánytól/nőtől,csak egyszerűen nincs merszem odamenni már és kezdeményezni...

2014. nov. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nincsen :)
2014. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondjuk ritkán tetszik valaki úgy igazán nagyon... ahhoz kell a belső is. szóval mire lépnék, addigra már dumáltunk párszor :)
2014. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!