Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy csaj nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy csaj nem tetszik eléggé, azért nem léptek? Nem csak vagy igen, vagy nem létezik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 11:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Kicsit hülyén fogalmaztam... :DD

Szóval van köztes állapot, hogy tetszik, de annyira mégse érné meg odamenni? Vagy akkor már nem is tetszik???

2014. júl. 8. 11:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor nem annyira tetszik még oda merek menni. Amikor nem merek odamenni két lehetőség van:

-vagy nagyon nagyon tetszik

-vagy egyátalán nem érdekel

2014. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, ilyen előfordul. Pl. most is van két telefonszámom csajoktól, akiket hívhatnék, de annyira egyik sem jött be. No, majd esetleg jók lesznek egy "booty call"-ra... :) Bár ilyenre nem szoktam vetemedni...
2014. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külsőre elég sok csaj tűrhető, de hát a személyiségük, na attól szoktam én menekülni. :D
2014. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!