Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnek 16F szerelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek 16F szerelmi problema? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Ugy kezdodik az eges, hogy elmentem egy 1hetes 4napos taborba (mentunk walesb, londonba, langollenbe...)

Es ott megismertem egy lanyt akkor lattam elosszor es azota is utoljara. Nagyon joba lettunk (egy gyonyoru okos inteligens lanyrol van szo) es en egyre csak azt eretem hogy szeretem, nekem ugy tunt hogy o is ugyan igy erez irantam. A tabor utani evben szinte minden nap gondoltam r, az ev minden napjan. Most van a 2.ev a tabor eltelte utan es meg mindig sokat gondolok ra s ha tobb napig vagy jetig nem gondolok ra akkor pedig almodok rola ejszaka es kezdodik elorrol. Nem talalkozhatok vele mert egy elfoglalt lany es mert messze lakunk egymastol. Egyre inkabb erzem azz hogy szuksegem van ra. Ha valami szep vagy romantikus esemenyen veszek reszt akkor egybol ra gondolok pl: most volt a debreceni vilagkarneval es mikozben csodaltuk a tuzijatekot azon toprengtem "milyen jo lenne ha itt lenne mellettem es foghatnam a kezet". Soha nem ereztem meg ilyet, hogy lehet hogy ennyi ido elteltevel is igy erzek !?

A gyonyoru mosolya es szikrazo szemei most is itt vannak elottem, teljesen megbabonazott.

A hajamat is o vegett vagattam le, ez egy masik sztori:ezt a hosszu zarojeles reszt nem muszaj olvasni)(nagyon regota utalom hogy kiallo fuleim vannak mert ovoda ota csufoltak miatta ezert olyan 4.-5.es koromban megnovesztettem hosszura a hajamat hogy takarja a fulem es ne csufoljanak. Es azon a 4-5even keresztul (8.os koromig)sokan mondtak hogy miert nem vagatod le a hajad stb sorolhatnam. Nem mertem levagatni mert feltem hogy megint csufolni fogna, es mi lesz akkor kezdodnek elprrol a borzalmas eveim!?semmi penzert nem vagattam volna le. De aztan jott ez a lany a taborbol es o is javasolta hogy tok jol alna xy haj, o erot adott hozza es mihelynst hazaertem a taborbol egy hetre ra levagattam de csak is a lany vegett (nem bantam meg,jobb lett.) )

Szoval szinte megvaltoztatta az eletemet.

Mit tudnek csinalni hogy me hianyozzon ennyire? Ha csak ra gondolok olyan mintha egy csillagit bamulnek az egen.


Ti mit gondoltok errol az egeszrol?mit javasolnatok?


Bocsi a elyesirasert es fogalmazasert nem a legjobb.

Mingyart 1ora lesz es faradt vagyok

Ezt elfelejtettem:neha ugy erzem sokkal jobb ember mint en .


Szoval mit tehetnek hogy jobb legyen!?


2015. aug. 31. 00:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Remelem lesz aki vegig olvassa es segit vagy legalabb leirja a gondolatat:)
2015. aug. 31. 00:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt az állapotot csak "múzsaitisznek hívom" figyelj, azt tudnám tanácsolni hogy mihamarabb keresd fel őt és beszélgess vele. Ha ennyire hiányzik, és nyilvánvalóan szereted, akkor a távolság nem lesz akadály. Viszont! Ha te úgy gondolod, hogy a távolság zavar téged és ez a kapcsolat már itt megbukott, abban az esetben csak egy másik lány közelsége fogja elfeledtetni veled, mit érzel a másik iránt.
2015. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani hogy jó kifogás... Na figyelj ahelyett hogy itt kérdezgeted ezen az oldalon amire tudod a választ ahelyett cselekedj vegyél egy buszjegyet vagy akár repülő jegyet is 😂 aztán go van, ha biztos vagy a dolgodban semmi ne legyen már akadály könyörgöm, szerezd meg magadnak mielőtt valaki más megszerzi aztán meg azért mártirkodsz majd, 2 évet így elbaszni nem lehet. Komolyan hány km-erre lakik a csaj? Már nem azért de ismerek egy gyereket aki a Dortmundban focizik és a csaja baján lakik 😂 jókat szokott buszozni mig odaér szóval bátran aztán ha ő is ilyen mint te hogy 2 évig csak rád gondolt akkor szerencséd van ha meg kiderül hogy a nevedet se tudja már akkor meg így jártunk legalább megprobáltad. Facebookon azért szoktatok beszélgetni?
2015. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szép történet :)

Szerintem is fuss neki, ha 2 évig rá gondoltál az jelent valamit, egy próbát megér. Én sajnos most kezdem megérteni hogy nem szabad hagyni így kárba veszni a lehetőségeket, a te korodban valószínűleg én se cselekedtem volna. Szóval próbáld meg felkeresni és hátha!

18/F

2015. aug. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ige szoktunk facebookon beszelni de ritkan mert nemnagyon szokott facezni.tudom fel kene keresni de berezeltem mit fogok neki mondani mit fogunk csinalni lehet hogy unatkozna mellettem vagy ha talalkoznank es a baratnoje/i is jonne/jonnenek...
2015. aug. 31. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy unatkoznátok, hisz írtad hogy ott is milyen jól elvoltatok, nagyon jóba lettetek stb

akárhogy is , de próbáld meg!:)

2015. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De felek...
2015. szept. 1. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!