Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha ott van a családotok...

Fiúk! Ha ott van a családotok mikor a kiszemelt lány is, léptek vagy jeleztek valamit úgy is?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm unokatesója nagyon helyes srác, de félek ha tetszenék is neki akkor sem tenne semmit mert egyedül akkor találkozunk mikor barátnőméknél vagyok és átjönnek vagy barátnőmék mennek át hozzájuk és ha már ott vagyok hívnak engem is. Szerintetek?
2014. ápr. 22. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nekem reggel van még, mert nem nagyon értem a kérdésed...
2014. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát te nagyon szerencsés vagy *-* ragad meg a lehetőséget amikor van rá
2014. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy srác aki tetszik nekem. Történetesen lejobb barátnőm unokatesója és félek sosem lépne akkor sem ha tetszenèk neki mert mindig ott van a családja.
2014. ápr. 22. 10:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy mutterral voltam a plázába. Volt ott egy kedves hosztesz csaj. Még szép hogy rámozdultam. Mondtam mutternak, hogy majd csögök ha végztem. Dumáltunk, számot kértem, késöbb találkoztunk is.
2014. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is néha elviszem anyumat ide oda vásárolni, de rögtön veszi a lapot és elmegy nézelődni másfelé ha akad egy lány :)
2014. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nálam pl a család az első és teremtek megfelelő alkalmat, ha akarok valamit a lánytól.
2014. máj. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy csajjal csak úgy tudtam találkozni, hogy ott volt az anyám, a nagynéném és a csaj anyja. Ráadásul nincs jó szövegem, így nem is jött össze a dolog! :(
2014. máj. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hozzám jött már úgy oda srác vásárlás közben is, hogy ott volt az anyukám, neki meg a haverjai.. :D
2014. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ehhez a kérdéshez tudni kéne hogy neki is tetszel-e. de nem ártasz vele senkinek ha beszélgettek mikor ott vannak, a barátnőddel hárman vagy ilyenek. meg viccelődtök. aztán majd meglátod hogy hogyan reagál, vagy veszi a lapot.. nyomulni nem kell, attól csak kellemetlen.
2014. máj. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!