Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan álljak vele szóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak vele szóba azzal a lánnyal aki tetszik? Több lenn!

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk és gyakorlatilag a buszon szoktam látni.

Na most ez úgy van hogy kisvárosban lakunk de a lány nem. Az a szomszéd kisvárosban lakik. De van egy barátom aki ugyanabba a faluba lakik mint én de ő ismeri azt a lányt. Remélem érthető xD . De azzal elég jó baráti viszonyba vannak és ház ismerik egymást. De én a lányt nem ismerem csak tudom hogy itt lakik közel a másik kisvárosba és egy suliba járunk. Először mindenképp facebookon szeretnék vele beszélgetni. Na és a kérdésem az lenne hogy mit írjak neki ? Nem akarok tolakodó lenni. De egy okot keresek hogy miért írok rá. Tudtok esetleg segíteni ?


2015. szept. 8. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne írj neki facebookon . Egyből leveszi , hogy lúzer vagy . Simán odamész hozzá és beszélgetést kezdeményezel . Hidd el , megnézi a prof. képedet és tudni fogja , hogy jaj , ezt látni szoktam a buszon , és olyan beszari , hogy nem mer megszólítani , de tudod .
2015. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na az jól van . De amikor a barátnőivel együtt bandáznak azért ott eléggé gázos már a helyzet. :d :/
2015. szept. 8. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja vágom akkor én sem merek ha többen vannak , de ha egyedül van ragadd meg a lehetőséget
2015. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsonek igaza van, ne nagyon hasznald a facebookot. Mondjuk ha szinte mindig a baratnoivel van, ertheto, de amikor csak lehet, menj oda hozza.
2015. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. De akkor is mit mondjak neki ? Hogy miért szólítottam le ?
2015. szept. 8. 21:33
 6/7 K. Isti ***** válasza:
Kimehetnétek a barátoddal együtt hárman.
2015. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is, van más kötőszó a "de"-n kívül. :D Ajánlom őket, kicsit értelmezhetőbbé teszik a szöveget.


Egyébként meg, ha nagyon nincs egyedül soha, akkor max arra használd a netet, hogy konkrétan elhívd beszélgetni, ismerledni, persze kettesben, de ne ott akarj beszéletni.

2015. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!