Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Szerintetek mit jelentenek az álmok, vagy mit kéne tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki mondhatni,h a legjobb barátom és ő is így viszonyul hozzám.Bár gyakran csinálnuk olyasmikat,h pl. ölelkezünk,ha egymás mellet ülünk oda búj hozzám,de asszem mindketten úgy tekintünk a másikra mint barát.

Azonban most jön a probléma.Már nem is egyszer,legalább 5x,ha nem töbször álmodtam vele és álmomban mindig eggyüt voltunk,tehát jártunk asszem.

Lehetséges,h a tudat alattim akar üzenni ezzel nekem,h mit is akarok valjóban?Mert egyébkéntt,mint csaj nem nagyon jön be,vagy inkább úgy írhatnám le,h olyan se bombázó,se csúnya lány,olyan erős átlag talán.

Szóval most nemtudom mit tegyek,mondjam el neki az álmom?Mi lessz akkor,ha utána már nem lessz olyan kapcsolatunk,mint most.

Ő is és én is úgy tudom,h nem vonzódunk úgy egymáshoz,de ez a sok álom már erősen elgondolkodtatott.:S

Amikor eggyüt vagyunk,mindenki azt mondja nekünk,h milyen jól összeillünk,vagy meg szokták kérdezni,h most járunk-e,vagy testvérek vagyunk és hasonlók.

Szerintetek mit jelentenek az álmok,vagy mit kéne tennem ebben az esetben?(Nagyon jó barátnak,de álmomban is nagyon jó volt szeretőnek :/)

17/F a lány 16


2010. jan. 23. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha a lány csak barátként tekint rád.. elmondhatod neki végülis, ha ilyen jó barátságban vagytok, kíváncsi lennék mit szólna.. lehet hogy ő is ezt álmodja :DD

amúgy igen, állítólag az álmok a tudatalatti vágyat idézik fel sokszor

van egy ismerősöm aki pont úgy van mint te, de ő is fél elmondani a lánynak hogy szereti, mert fél hogy megromlik a jó baráti kapcsolat.

2010. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen ez nagyon igaz hogy az egész tudat alatt történik ha tényleg megértő akkor nyugodtan mond el neki mondjuk necces az ilyen el mondani nekem is volt ilyen egyszer bár én fiú vagyok és nekem volt egy lány barátom mindig együtt voltunk persze a barátság keretein belül és ő is álmodott ilyet ő is félt el mondani az ilyet:D de előtte egy hétel meg én álmodtam vele ilyent.. szal de am sok sikert
2010. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!