Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A pasim bejelentette hogy ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim bejelentette hogy ő megy holnap este bulizni ha jövök ha nem. Ráadásul az exe is ott lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval felhivott hogy ne akadjak ki de ő megy bulizni, és az exe is ott lesz, és hogy ne féltékenykedjek... Én nem tudok elmenni mert másnap szüret. Mondta hogy egy haverját egkerdezte hogy ő menne e abba a buliba így, és azt mondta, hogy nem..

Nem értem miért olyan fontos neki hogy össze vissza bulizgasson nélkülem. Jó bízok benne de sok szenvedéstol kimelne meg ha nem menne (csak ha én is ott vagyok).nagyon rosszul érzem magam ,gyomorgörcsöm van miatta... Ti elengednétek? Mit csinalnatok?



2015. szept. 10. 18:40
 1/3 anonim válasza:
Elküldeném egy jó ismerősöm és vele szemmel tartanám :)
2015. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted, és tudod hogy ő is téged, akkor meg kell bíznod benne. Minden párkapcsolat alapja a bizalom. :) Én bíznék benne, és ha mondta, hogy az exe is ott lesz, akkor nem akar megcsalni, és őszinte volt. Örülj, hogy nem úgy állította be, mintha egy egyszerű baráti összejövetel lenne. :). Engedd el, és bízz benne, nem lesz gond :).
2015. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dehogy bízol meg benne, ha gyomorgörcsöd van.. :D
2015. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!