Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes kismama vagyok és a...

34hetes kismama vagyok és a párom tegnap este bejelentette hogy elköltözik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5éves kislányunk is de én most úgy érzem nem bírom ezt így már teljesen összeroppantam egész éjjel nem aludtam!!!
2013. júl. 18. 11:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokat nem tehetsz apuka majd fizesse szépen a gyerektartást érőszakkal nem tudod visszatartani próbálj megnyugodni sok erőt kitartást :(
2013. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?Van Mi az oka?Előtte is voltak gondok?Kicsit írd le részletesebben mert így nehéz tanácsot adni,de a legfontosabb ,h próbálj megnyugodni!!!
2013. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy MIÉRT? Mert csak úgy egyik napról a máskra nem szokott ilyen eszébe jutni senkinek.
2013. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Azt mondta már régóta gondolkodik rajta és valami elmúlt úgy érzi mennie kell!!!Ő már régóta gondolkozik ezen csak éppen eddig nem beszélt nekem róla!!!Azt mondja lehet most rontja el az életét,de most így érzi hogy mennie kell!!!Egész éjjel óta sírok...csak attól félek ne hogy beinduljon a szülés,de amikor elkap a sírás nem tudom abbahagyni!!!Állítólag nincs senkije nem azért megy el!!!Szerintetek ha nem íratom a gyereket a nevére az elég nagy fájdalom lenne neki!!!!Meg abba egyeztünk meg a nevet illetően hogy az ő nevét kapja,de kezdem azt gondolni hogy ez sem lesz így!!!!
2013. júl. 18. 11:21
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok!Ha ez így van és igazat mond akkor szerintem csak bepánikolt...Akarta a második babát??Sok mindent nem tudsz tenni,lehet jobb ha el megy egy kicsit lenyugszik és rájön,h szeret titeket és elmúlik a pánik.Ha nem az ő nevén lesz a gyerek azzal nem neki okozol fájdalmat hanem a gyereknek más lesz a neve mint a testvéré?Szerintem ez nem jó ötlet ő az apja...
2013. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%

Azért ne a gyereken állj bosszút a férjed miatt!!!

Semmi köze a gyereknek a kettőtök kapcsolatához, joga van az édesapja nevéhez és látni is őt.

2013. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem volt tervezett baba!!!Nem is gondoltuk hogy lehet valaha is spontán!!!Az első 3év után inszeminációval sikerült!!!Csak azt nem értem miért akarta ezt így a sors vagy a jó isten hogy legyen ha közben meg elveszi mellőlem akit szeretek??
2013. júl. 18. 11:28
 8/45 anonim ***** válasza:
70%
Olyan nincs, hogy nem iratod a nevére. Apaságit gondolom, megtettétek már, ráadásul a 2 gyerekednek 2 különböző neve lenne...
2013. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem akkor ez lehet a gond,bepánikolt hagyj neki egy kis időt
2013. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%

Nézd! Nem egyszerű a helyzet. Lehet hamarosan átértékeli a helyzetet és rájön nélkületek nem élet az élet, vagy.....nem jön vissza többet. Sajnálom, hogy ezzel kell küzdened. Ha jó Apa akkor sem hagyja a gyerekit a sorsára ha nem családként éltek. Mindkét eshetőségre fel kell készülnöd. Most adnod kell neki időt, hogy átgondoljon mindent. Ha elkezded hívogatni ideje sem lesz hiányolni titeket, és talán így fogod végérvényesen elveszíteni.

Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!