Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 vagyok és egy 14 éves srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 vagyok és egy 14 éves srác tetszik. Ez mennyire fura vagy rossz vagy nem is tudom?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak amennyire Te annak erzed :D

17 vagyok egy 12 eves fejevel, ismerosom 15 lesz es elmenne 25-nek is. Vicc vagy tulzas nelkul :)

2015. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Csak annyira fura hogy 16 éves korodra nem jött meg az eszed. Mit akarnál már egy kis 14 éves pipaszár lábú gyerektől.
2015. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, van akik sokkal érettebbek a koruknál, és amúgy két év egyáltalán nem rossz, nem ciki, nem szólhatnak le érte.
2015. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura, ne hallgass mások véleményére! :)
2015. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem mondanám furának vagy gáznak a korkűlönbség miatt de azért nem ártana átgondolni hogy fogod megértetni magad vele. Nem bántás magamról tudom hogy hiába vagyok 16 éves egy 12 éves komolysága van csak bennem
2015. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Furának fura, de nem rossz egyáltalán szerintem. Ha tetszik, tetszik pont. De azért egy 14 éves srác még bőven a nagyon kamasz korszakát éli, aki szeretne nagyobbnak tűnni. Vigyázz, hogy ne erre használjon fel, ha esetleg összejöttök. De magamból kiindulva, én is elég gyermeki lélek vagyok és simán el vagyok a nálam évekkel fiatalabbakkal is. Működhet a dolog.
2015. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 X a gyöngybagoly válasza:

Mi a rák van már!? Látom, hogy 4-5 évek miatt aggódnak itt a szerelmesek, de hogy kettő miatt????

Nincs törvénybe foglalva, hogy csak a te születési évedben született emberekkel eshetsz szerelembe.


Meg, hogy "Mit akarsz egy 14 évestől?" állítom, hogy egy-két 14 évesnek több esze van mint az Éjjel nappal Budapest összes szereplőjének együtt véve.

2017. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!