Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynál miből lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál miből lehet megállapítani hogy többet érez mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel lassan 1 éve nagyon jóba vagyok. Közben ő a barátjával is szakított több ok miatt de azt is hallottam hogy már nagyon féltékeny volt rám a barátja mert mindig én jutottam a lány eszébe mindenről állítólag... Mostanában rengeteget találkozunk és szinte mindig ő hív el, én nem titkolom rég óta bele vagyok esve. Ő végig barátnak mondott a pasija miatt is szerintem, én erre mindig komolyan mondtam neki hogy szerintem nincs barátság fiú lány közt azóta azt mondja a kapcsolat ami kettőnk közt van. De valamiért úgy érzem hogy lehet ő is szeret. Csak fél beismerni. De nem vagyok biztos ebben. Mondanátok pár sunyi dolgot amit kipróbálhatnék vagy figyeljek rajta hogy megtudjam mi is a helyzet? Nem akarok ajtostól rontani a házba..

2015. szept. 11. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Ilyen nincs a lányoknál!

2015. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs a lányoknál.Csak mindenkinél más. Pl. én a haverjaimmal elbeszélgetek bármilyen kényesebb témáról. De ha tetszik egy fiú vele nem igazán tudnék ilyenekről beszélni anélkül, hogy bele ne piruljak vagy el ne nevessem magam zavaromban. Mert ugye az ilyen helyzeteket mindenki a kiszemeltjével képzeli el... És ha közben ott ülsz vele szemben. Hát na, az kínos tud lenni.De a legegyszerűbb, hogy megmondod neki amit érzel. A lányok szeretik az őszinteséget és annak sincs értelme hogy magadat gyötröd. Hajrá! :D 16/l
2015. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!