Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti tényleg képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti tényleg képesek vagytok megállapítani egy férfiról első ránézésre, hogy kedves?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el egy okj-s tanfolyamot, hogy nyáron is elfoglaljam magam. Inkább csendes figyelő hallgatag típus vagyok szünetekben többnyire csak félre álltam, de már a 2.héten mellém állt a lány csapat és elkezdtek velem beszélgetni, tudom valamilyen szinten gyerekes a facebookot is belekeverni az ilyen dolgokba viszont mind bejelöltek ott is más srácokat viszont nem :D


Amikor nem vagyunk a tanfolyamon 3an folyamatosan irkálnak és ez nekem tökre meglepő hiszen alapjáraton a rondább srácok csoportjába sorolnám magam a lányokat pedig felsőbb kategóriába, az egyiküktől megkérdezem, hogy miért pont én Ő azt mondta, hogy a "kedves tekintetemet" már kiszúrta a beíratkozáson".


És alapjáraton is, ha új ember kerül mondjuk a baráti társaságunkba ott is felém kezdenek el nyitni. Szóval ti ezt tényleg megtudjátok állapítani ránézésre ? Én az ilyesmivel állandóan melléfogok aranyosnak kedvesnek találom az illetőt utána pedig kiderül, hogy nem is :D


25/F



2015. júl. 17. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
hát persze egyből lejön, de nem csak ránézésre,hanem az első megszólalásából,viselkedéséből:D:)
2015. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor minden bizonnyal én lehetek a rossz emberismerő :D, furcsa, köszi a válaszod :D
2015. júl. 17. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mármint a normális, okos lányokat vonzom, és nem egyszer történt már olyan, hogy csak velem barátkoztak, senki mással.

Az viszont nem igaz, amit a kérdésedben állítasz. Ez ember függő. Ki mit tud, miben jobb. Van olyan lány aki egy év párkapcsolat után se tudja megmondani ki is vagy te, egyáltalán nem ismer...pl a volt barátnőm ilyen.

Az emberismeret nem egy gyakori tulajdonság. Rengeteg nőbe botlottam már, akinek fogalma sem volt semmiről.

2015. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik akkor hívd el randira, nem vesztesz semmit
2015. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azért nekem jóval több ismeretség kell, hogy megtudjam mondani nyitott vagyok-e felé olyan téren is, de köszi az ajánlatot :D


Nem tudom engem eddig minden barátnőm és ismerősöm könnyen ki ismert szerintem viszonylag egyszerű lélek vagyok :D

2015. júl. 17. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:

ja meg az írásából is eléggé érezhető , hogy milyen ember ..én egyébként baromi jó emberismerő vagyok eddig minden sejtésem beigazolódott egy adott személyről:D

(1-es voltam)

2015. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!