Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutatkozzak be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csermak1998 kérdése:

Hogyan mutatkozzak be a barátom családjának? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Na szóval az van,hogy nagyon nagyon félek a bemutatkozástól,mert engem senki szülei nem szeretnek,valamiért,pedig rendes vagyok,nem drogozom,nem cigizem,csak bulizom,mint szerintem minden egészséges fiatal.Igazából laza vagyok,mindenre nyitott,szívesen barátkozom,de annyira félek,hogy így meglátom az anyukáját és lefagyok.Nem akarom,hogy rosszat gondoljon rólam,vagy utána a rossz véleményét mondja el a barátomnak.Ja és nem tudom,illik ilyenkor valamit vinni,egy üveg bort/pezsgőt vagy nem tudom bármit,mint pl. egy batyus bulira?:'D A barátom ezt nem igazán érti,mert ő nem félt a bemutatkozástól,szóval igazából olyanoknak a tapasztalatát/segítségét kérném,akik nagyjából egy cipőben járnak velem,de mindenki véleményét elfogadom!Köszi:) 17L

2015. szept. 12. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú hát én még idáig nem jutottam el,de leírom az én haditervemet. :D

Találkozok, akkor megy egy csókolom ( ha szeretnék, hogy tegezd ôket,úgyis megmondják), barátod nyilván bemutat a szüleinek, aranyos kézfogás és kábé ennyi. Szerintem ezzel semmi probléma nem lehet. Elköszönésnél meg 'örvendtem a találkozásnak, köszönöm,hogy itt lehettem, viszlát/helló/csókolom vagy ami. :D

2015. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne okod félni? Nem is tudom, miért nem szerethetnek..talán csak te gondolod.

Szerintem nincs veled baj, bár az is lehet egészséges fiatal, aki nem bulizik..:)

Szerintem a borral nem nyúlhatsz mellé, de akkor sem haragudnának, ha nem vinnél semmit.

2015. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom mindkettotoknek a segitseget,aranyosak vagytok:))

Egyebkent nem tudom,miert utalnak a szulok.De csak regi legjobb baratnoim,lany haverjaim szulei nem kedvelnek.

De akkoris nagyon izgulok,nem szeretnem elszurni:D Foleg hogy olyan bena vagyok,amikor izgulok,leejtek mindent,ilyenkor ugy erzem magam,mint egy elefant a porcelanboltban.

2015. szept. 12. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!