Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek! Hogyan mutatkozzak így...

Félek! Hogyan mutatkozzak így be a barátom családjának?

Figyelt kérdés
1 hét múlva aktuális lesz hogy bemutasson otthon a barátom.. így is félek... De! Barátom elmondta hogy a volt barátnőjével beszél a nővére és elég jó kapcsolatot ápolnak egymással.. már egy 7 éve... És félek hogy nem fog megkedvelni, és nem tudok megfelelni. Mert ugye azt a lányt.. akarja újra sógornő jelöltnek. De nem tudják hogy a lány csalta meg a barátomat.. Mert barátom védte. Köszönöm a válaszokat! 20L
2012. nov. 2. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért védte/védi?Neked pedig nincs mitől tartani!Veled van a srác,a nővére pedig hogy kit szeretne az senkit sem érdekel........
2012. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne stresszelj, nem a barátod családjának kell megfelelned, hanem neki személyesen, és nem muszáj közvetlen kapcsolatot ápolnod velük, elég ha jóban vagy velük, azt kész.

De megértem a dolgot, valahogy ez a párunk családjával való viszony meg bemutatkozás mindig is az egyik leggörcsösebb pontja volt a rendesebb nevelést kapott arcoknak, de add magad azt annyi, és kerüld a konfliktust, én is mindig görcsölök ezen.

Sok sikert, szia!

2012. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők is emberek. A nővére hiába ápol jó kapcsolatot a volt barátnővel attól még téged is megkedvelhet, de ne akarj bevágódni bármi áron. Természetesen viselkedj és az, hogy megfelelsz-e vagy sem nem csak rajtad múlik.
2012. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és igen, az ne jusson eszedbe hogy a párod tudta nélkül bemártod a frankóba az exét, csak akkor ha a másik is tud róla, mert ez még fontos részlet lehet, de ha nem akarnak vele összemérni akkor hagyd a témát, tudod a múlt szellemeivel nehéz együtt élni.
2012. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha már a szüleivel jó viszonyban leszel akkor talán a nővére is megenyhül barátod milyen idős?és a nővére? Így talán több válasz érkezne :)
2012. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért védte... lehet nem akarta nagy dobra verni ezt hogy megcsalta mert lehet hogy szégyelte.De fogalmam sincs..
2012. nov. 2. 11:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Az eszem ágába sem jutott hogy bemártsam az orromat a "közös" múltjukba. Barátom 25 éves, és a nővére 32.Csak félek hogy elkezdnek támadni..
2012. nov. 2. 11:12
 8/12 anonim ***** válasza:
még bőven belefér a nővér miatt meg ne aggódj bizonyára ők barátnők már régóta és csak azért akarja ott tudni,,öcsi,' mellet! Szülei tudnak már rólad? És a találkozás-ról?
2012. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szülei tudnak már rólam:) Ma fogja elmondani a barátom hogy jövő héten érkezem hozzájuk!
2012. nov. 2. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:
oké akkor sok sikert!:) ha gondolod meg írhatnád h sikerült szerintem minden sínen lesz csak ne stresszelj!
2012. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!