Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Iszonyat szerelmes vagyok, es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyat szerelmes vagyok, es ez baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindjart 15 vagyok (tudom kicsi) es kb egy fel evet kerulgettuk egymast a mostani baratommal es ugy hivatalosan meg csak 1 hete vagyunk egyutt. Mindenrol tudunk nyiltan beszelgetni szóval szoba kerult mar az is hogy ha egyszer eljutunk a pettingig az biztos hogy nem 1 honap utan lesz. En eleg erkolcsies vagyok de KIB.ASZOTTUl kivanom ot. Mar ha csak hatulrol atolel mar erzem hogy bizsergek...de tudom hogx o is igy erez mert mondja és hat latni amikor khm..all neki...szoval ez a hormontultenged el fog majd mulni vagy amig nem lesz valami addig folyton kivanom majd es ha utana megtortenik a petting nem lehet higx megjobban kivanim majd? Normalisan legyszi! Köszi es bocsi a helyesirasert..

2015. szept. 12. 14:25
 1/3 anonim válasza:
Baratod hany eves?
2015. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Mindjart 15 vagyok (tudom kicsi)" " de KIB.ASZO*TTUl kivanom ot." Fuhh g.*e*.*c.*i 14 éves és kibas-*zott.ul kivánja... Én erre már nem tudok mit mondani, verem a fejem a falba, egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki.
2015. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
O is annyi mint en 15evesek leszunk mind a ketten. Utolso...leirtam hogy normalisakat kerek...ha nem tudsz ra mit mondani akkor miert, mond miert irtal hozza barmit is?-.-
2015. szept. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!