Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok és nincs...

19 éves lány vagyok és nincs mellem. Nem hogy kicsi, hanem szó szerint nincs. Mit tehetek, hogy nőjön?

Figyelt kérdés
Ez mellett a bal bordám is kiáll és a gerincem is görbe. Ezek miatt semmi önbizalmam nincs. Mit tehetek, hogy jobban nézzék ki?

2015. szept. 10. 23:42
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
42%

Semmit. Ha akkora,akkora.

Nekem sincs mellem. Rakattam a mellbimbómba egy szép ékszert, azóta meg vagyok velük elégedve.

2015. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
szilikon.
2015. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
NEM! Szilikont semmiképp se, a természetes mindenképp jobb.
2015. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A mell 3 módon nőhet


1. Genetikailag. Mivel te neked kicsi, így genetikailag kis mellű maradsz.

2. Hízással. Ha elkezdesz hízni akkor nagy valószínűséggel valamennyit a melled is nőni fog, hiszen a mell zsírszövetből áll

3. Plasztikai sebész segítségével.

2015. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19 évesen tisztában kéne lenned azzal,amit az utolsó írt-nincs mellnövelő,hiába dörzsölgeted,stb. vagy hízol, vagy megműtteted. azt inkább nem is véleményezem,hogy a melled miatt nincs önbizalmad.
2015. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

pl sporttal fejlesztheted a tartásod, nem lesz görbe a gerinced. lehet a bordád is a helytelen tartásod miatt áll ki..

a melled valóban nem tudod csak úgy megnöveszteni, de mondom a tartásod javításával rengeteget javíthatsz a megjelenéseden. Öltözködéssel is lehet optikailag csalni egy kicsit

2015. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kiáll a bordád, gyanítom, hogy elég vékony lehetsz, így annyit kell tenned, hogy többet eszel tápláló ételeket, hogy hízz. Persze a sport is fontos. A gerinced miatt különösen jót tenne a mozgás, pl járj el úszni.
2015. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen megprobalom ezeket amit írtatok :)
2015. szept. 11. 12:57
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Még nőhet! Lehet, hogy későn érő tipus vagy!

De vannak olyan pasik is akiknek a fiús kinézetű nők tetszenek!


Puszilom a mellbimbóidat! /F.

2015. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha nincs cicid. Nem ez tesz nővé téged, hanem a lelked, az egész szeméyliséged, megjelenésed.
2015. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!