Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem, ha kicsi a mellem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem, ha kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Vékony magas lány vagyok, jó alakom van és azt mondják szép is vagyok. Sokszor észreveszem, hogy megbámulnak a fiúk az utcán, a közlekedési eszközön, a suliban is. De egyszerűen nem merek a suliban senkivel sem kezdeni, mert kicsi a mellem és félek, hogy mit szól a srác, ha kiderül. Mert sajnos az a tapasztalatom, hogy mondhat bárki bármit, a fiúk elsősorban erre buknak.Meggyőződésem, hogy hiába bámulják meg az alakomat, vagy az arcomat, biztos, hogy nem kellek majd egyiknek sem.

2015. máj. 24. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen!
2015. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Ez hülyeség...ha szeret, azért szeret aki vagy és olyannak szeret amilyen vagy. Ha tényleg csak a mellekre megy egy srác, akkor ő még nagyon nincs felkészülve egy párkapcsolatra szerintem.

Ha csak magamat veszem példának, leginkább a lányok arcát nézem és a személyiségét, a többi igazán csak plusz.

Szval ne aggódj, biztosan találsz valakit ;)

2015. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Onnan ismered fel, hogy melyik fiúra van igazán szükséged, hogy az ilyen apróságok nem érdeklik majd!

Ha valaki igazán érdeklődik irántad, nem fogja visszahúzni az a dolog, hogy kicsi a melled. Sok fiúnak amúgyis bejön, nekem is van egy ismerősöm, akinek kifejezetten a kismellűek jönnek be.

Hidd el, nem olyan fontos a mellméret/alak, mint te azt gondolod!:)

Sokáig én sem voltam megelégedve a saját melleimmel, de rájöttem, hogy a vonzerő nem abban rejlik:) Ne félj, a melleiddel semmi baj, attól hogy kisebbek az átlagnál, még nem veszted el a vonzerődet és ugyan úgy buknak rád a pasik, ahogyan te azt eddig észrevetted!

2015. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mi az hogy félsz hogy rájön?

Alap esetben az látszik, legalább kicsit

2015. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen
2015. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt korábban már megkérdezték, és akkor is megmondták, hogy ezzel semmi baj nincs. Olyan mint ha azt mondanád csak a szőke haj szép.
2015. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet. Én pl imádom a pici cicit
2015. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Nem a mell nagysága adja meg egy ember értékét. Nekem is volt olyan lány ismerősöm, akinek kicsik voltak a mellei (aránylag), de irtó szexi volt. És amikor miniszoknyában volt, és nekem háttal hajolt rá az asztalra, akkor éppenséggel nem arra gondoltam, hogy mit fogok ma vacsorázni. Aki szeretni fog téged, az nem fog emiatt dobni, hidd el.
2015. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom a kannákat. Ha az arcod szép és megvan hozzá a személyiséged ergó nem vagy egy hülye p*csa, nekem bejössz. :P
2015. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

4-es: pont ez a bajom, megbámulnak, aztán észreveszik és az az érzésem, hogy ezért nem foglalkoznak aztán velem.

De köszi mindenkinek, ment a zöld pacsi az értelmes válaszokért.

2015. máj. 24. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!