Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém az osztálytársam? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 évesek vagyunk,tavaly velem ült egy padban,addig nem is nagyon beszélgettünk egymással,csak miután egy padban ültünk.Rájöttem hogy nem is annyira bunkó,facebookon is beszélgettünk,de általában csak hülyeségeket.

Utána elültem mellőle,egy másik lány mellé ült,utána szinte visszatért az a szint,hogy alig beszélgetünk egymással.


A nyáron az osztályunk egy Osztály Építő táborban volt,túrák,stb..Ott nagy részt vele voltam.

Csakhogy példákat mondjak:

Amikor az egyik fiú elszedte az alvós macimat,(amit nagymamámtól kaptam,aki kb 1 éve halott) elmondtam mit csináltak a macival,megölelte a medvét.

Amikor felálltam az ágyról,egy másik fiú elfoglalta a helyem,ő pedig "felhúzta" onnan,és engedte hogy leüljek.

Mellette mentem túra közben,mindig szólt nekem,hogy menjek már,meg hogy maradjak a mellette lévő úton,vagy menjek mögé,egyszer pedig megfogta a csuklómat és magával húzott előre.

Amikor ültek a kanapén,mindig hagyott nekem helyett,és mellé tudtam ülni.


Vasárnap pedig elmentünk a játszótérre,és kíváncsiak lettünk 2 osztálytársammal,(lányok) hogy kibe szerelmes.

Elkezdtük kérdezgetni,de azt mondta nincs,utána pedig nem akarta elmondani,sem a monogrammját,sem hogy ismerjük-e,vagyhogy egy osztályban jár-e velünk.Egy másik lányra tippeltünk mi hárman a lányokkal,akivel utánam ült.


1 hete ezen kattog az agyam,hogy lehet én vagyok az.Egyébként barátok vagyunk,viccből sokat piszkáljuk egymást,de jóban vagyunk.

Meg amikor elkezdtek a többiek hívni a vezetéknevemen,(ez a "becenevem") Ő is elkezdte.


Facebookon is megkérdeztem,de azt mondta nem fogja elmondani,és letilt engem,pedig mind a három lány elmondta hogy neki eddig ki tetszett,csak Ő nem.


Nem szoktam ilyenekre gondolni,de bennem motoszkál az,hogy lehet én vagyok.

Szerintetek?



2015. szept. 12. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisregény elolvasása nélkül megmondom hogy nem szeret, esetleg tetszel neki..
2015. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hat... Ebben semmi biztos nincsen. Ha szeretnél valamit akkor érthetőbb jeleket kell alkalmaznod. Es hat persze hogy nem mondja el nem várhatod el tőle... Te se mondanád el nem? 😊 es amugymeg nem tudom hogy gimibe jársz mar e vagy nem, de ha meg 4 evetek van hatra akkor én azt mondanám hogy "osztalytarssal nem járunk" ha esetleg szakitotok meg 3evig neznetek kell egymas kepet... Az pedig nem valami jó... De hajra! 😊
2015. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt általában mindenki nehezen akarja beismerni, hogy ki tetszik neki, de szerintem a tetteiből, szavaiból előbb-utóbb úgyis ki derül. Nem írtad,hogy te vagy-e a lány, bár gondolom igen.
2015. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány.

Én elmondtam hogy eddig kitetszett az osztályunkból,stb..De ő nem akarta elmondani,a két lány osztálytársam is elmondta,csak ő nem..Meg amikor kérdeztük azt mondta hazamegy,ilyesmik.

2015. szept. 12. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!