Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lányba szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányba szerelmes vagyok. Szerintem neki is bejövök, de az a baj, hogy van egy fiú osztálytársam akinek ugyanúgy bejön mint nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez a fiú már sokszor bepróbálkozott a lánynál, de semmi nem lett belőle. A fiú mindig odamegy hozzá és semmit nem beszélnek, folyton a nyakán lóg ( de már nagyon rég óta). Mellesleg ez a srác viszonylag népszerű az osztályban. Hogyan tudnám ezt a srácot kitenni a képből? ( nyilván nem akarok neki rosszat)


A válaszokat előre is köszönöm



2015. ápr. 17. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj a barátnőjével!!!

Segít majd, hidd el, tapasztalat!:)

2015. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Ez pont jó nyitás! Emelt fővel megérkezel és elhívod randizni!;) Rakj be valami robbanásra nem vissza nézős menőn vonulós zenét, napszemüveg, pénz és sárm!

De amúgy komolyan, egy próbát megér. Nem értem miért a srác miatt aggódsz, meg őt akarod kitenni a képből, egyáltalán nem biztos hogy Ő a legnagyobb akadály... A lánynak is lesz egy két szava a Te közeledésedhez is, a szerelmes vagy meg nem jó kezdés..:) Egy próbát megér, és NE, Ne a barátnőjével beszélj..:D

2015. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van csak én lány vagyok. És sajnos az egyik hülye osztálytársam elmondta mindenkinek,úgyhogy az egész osztály tudja.😞(bocsi ez nem tartozik ide)
2016. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki mer az nyer! :)

Haladjal oda ne itt irogass.

Odamész megkerdezni hogy van e kedve suli után meginni egy kakaót valahol!?😊😜 vicceltem bocsi..😀

Szoval kerdezd meg hogy elmenne e veled sétálni, vagy moziba vagy most komolyan irom.. egy teát meginni ugy hogy beültök valahova. Ilyesmi!?😊

2016. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!