Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hivhatnam fel magamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivhatnam fel magamra egy ismeros srac figyelmet?

Figyelt kérdés
Van egy srac, akit par honapja ismerek, de rossz tulajdonsagomhoz hiven teljesen beleestem, es jelemleg szerelmi banatban szenvedek. Utoljara 1 hete beszeltunk parszor, en irtam neki, segitseget kertem, volt par kerdesem valamivel kapcsolatban, meg beszeltunk kicsit. Azota csak utcan jott szembe, ott koszontunk. Nem tudom, hogyan ismerhetnem meg jobban, hogyan kerulnek kozelebb hozza, es erhetnem el, hogy erdeklodjon irantam. Nem akarom, h azt erezze, h rajta logok, vagy futok utana, es nem szeretnem untatni sem..

2015. szept. 12. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy fiunak nemnagyon ír egy lány, tehát semmi jelzést nem kapnak a fiuk, ezért nemis fognak lépni, azzal, hogy a cjasok nem tesznek semmit egy fiu érdeklődésének felhívásáért és kapcsolatba is mindent elvárnak szépen egyedül maradnak majd...
2015. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagyis ezzel mit akarsz mondani? :) szerinted nekem kene jelzest adni?
2015. szept. 12. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Érintkezz vele mindenféle apropóbol, pl kérdezni akarsz valamit, ezért megérinted hátulról. Illetve mosolyogj rá. Nevess a poénjain. Persze azért nem kell erőltetni.
2015. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!