Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hivhatnam fel egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivhatnam fel egy fiu figyelmet magamra?

Figyelt kérdés

regota tetszik egy fiu es lehetsege hogy en is tetszem neki

hogy hivhatom fel a figyelmet magamra ?



2015. febr. 7. 20:57
 1/6 Unpredictable ***** válasza:
Felgyújtod magad előtte
2015. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Én is pont ezen filózok...

Szerintem te könnyebb helyzetben vagy,egy fiu mindenre felfigyel ami fizikális. Már annyi is elég ha a közelében vagy, vagy éppen mellette állsz, nézed mit csinál épp és kérdezgetsz tőle ezt azt, a lényeg hogy ne szégyeld magad mások előtt mert akkor vége a dolognak. Csak rá gondolj senki másra. good luck :)

2015. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nagyon sokat beszelgetunk meg szemezunk es megsincs semmi -_-
2015. febr. 7. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tuti gátlásos a srác. Neked kell lépni. Nekem is azt mondták hogy apró jeleket adj, én esetembe minden kivan játszva már csak a csók nem :D Te esetedben szerintem más. Legyél sokat a közelében,egyértelmű válaszokat adj neki hogy én bármikor ráérek ha rólad van szó, végülis legyél szemtelen picit.
2015. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de elmondta hogy ki tetszik neki es amugy is egy evvel idösebb vagyok töle es lehet hogy cikinek talalja
2015. febr. 7. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerezd meg mielőtt össze jönne azzal a lánnyal. A baj itt az hogy neked elég rossz lessz ha mégis össze jönnek. Koroddal semmi gáz nincs. Viszont érdemes néha tisztán végig gondolni a dolgokat, lehet hogy már azt is jelezte neked hogy nem jössz be neki, csak épp rendes és nem akar megsérteni.
2015. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!