Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelmes vagyok? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apa nagyon jó barátjának lányával nagyon, de nagyon keveset beszélgettem. Egy gimibe kerültünk (külön osztályba), most sem beszélünk valami sokat, de nagyon sokat jár rajta az eszem, mindenről ő jut eszembe...Szeretném jobban megismerni, de azt sem tudom, hogy hogy kezdjek el vele beszélgetni..(ha az lényeges, az osztálya felével nagyon jó barátsága vagyok..)

2015. szept. 13. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon messze van a szerelemtől. Maximum csak nagyon érdekel téged, és valamiért mozgatja a fantáziád. Dász iszt fanáziáááád. Meö!
2015. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, hogy akárkicsodájával milyen viszonyban vagy. Az a lényeg, hogy vele milyenben. Ha nem kezdesz el közeledni felé, akkor ez csak egy álom marad. Szóval hívd el valahova , vagy legalább próbálj meg vele jóban lenni és beszélgetni, ne az osztálya felével. "azt sem tudom, hogy hogy kezdjek el vele beszélgetni" Úgy beszélj vele mint mindenki mással, nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Ez nem szerelem, max nagyon plátói és teljes mértékben elhamarkodott. Szóval alaptalan izgulnod.
2015. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki...? Mirol beszelgessek vele..?
2015. szept. 14. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy: Szia! Hogy vagy?... innen már megy magától a dolog
2015. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!