Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy nálam alacsonyabb srác jön be? 15L

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem is sokaig tetszett egy nalam alacsonyabb fiu az evek alatt aztan magasabb vagyis egymagasak lettunk. Nem gaz.
2015. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen, alacsony(abb) fiúk iránt csak megvetést és/vagy szánalmat szabad érezni. Esetleg köpni lehet rájuk (könnyű, mert alacsonyabban vannak).
2015. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 the_rocker ***** válasza:
Ha igazán szerelmes vagy 3 dolog nem kell hogy érdekeljen kor, súly, magasság :)
2015. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amíg egyikőtöket se zavarja ez, addig nem..
2015. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne gáz? Ha jól érzitek magatokat együtt, és szeretitek egymást, akkor kit érdekel? :)
2015. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hármasnak üzenem,hogy ha igazán szeretünk valakit törődünk vele,hogy normál súlytartományba kerüljön. Túlsúllyal rengeteg egyébként elkerülhető betegség is jár. :-)

Am a lányok nagyobb hányada egész alacsony. Mekkora is ez a fiú?


Am sztem nincs gond vele. Sosem vettem figyelembe a két pár egymáshoz viszonyított magasságát,mikor azon tűnődtem,hogy tényleg szeretik e egymást.

2015. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak kerüld a magassarkút;)

Sulinkba vagy egy pár,a csan 2 fejjel magasabb a pasinál,de őket ez nem érdekli,jól érzik magukat együtt..

2015. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is örültem mikor megtudtam, hogy egy magasabb csajnak bejövök, izgató is volt vele a szex.:D
2015. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja sokan szeretik a hobbitokat. Békeszerető jóravaló népség. Bár a kommentedig megvoltam győződve róla,hogy a kaja jobban izgatja őket a Szexnél. :-D
2015. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 opened paradise ***** válasza:
Nem!
2015. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!