Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magas hölgy és alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Magas hölgy és alacsonyabb srác. Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelne főleg egy kapcsolat hatására, hogy ha a srác alacsonyabb a lánynál. Annyira nem jelentőség teljes a dolog Lány: 180 körül Fiú: 175. Mert ez az a különbség ami már meglátszik. Tehát a kapcsolati kihatásokra lennék kíváncsi, milyen hátrányokkal nézeti különbségekkel járhat. Köszönöm


21/F



2014. ápr. 22. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször a fiúk gajdulnak bele. Kisebbrendűségi komplexusuk lesz és szétmarják a kapcsolatot.
2014. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kéne ezzel foglalkoznod.Egyáltalán nem néz ki hülyén ha a lány magasabb a fiúnál.Kifejezetten aranyos is lehet.A kapcsolatra meg végképp nem terjed ki,már ha nem fura típus a két illető.
2014. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
kérdezd Tyriont
2014. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom alacsonyabb nálam kb 5 centivel. Mások többet foglalkoznak vele, mint mi. Folyton kérdezik, hogy de nem zavar, hogy alacsonyabb nálad?

Ilyenkor rendszerint trollkodunk, hogy "neee, komolyan??? alacsonyabb?? dehát nekem senki nem szólt erről, miért nem mondták? basszus... hát akkor most szakítok vele...". :D

2014. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre van az a mondás,hogy egy nő felett nem termetileg/testileg/magasságilag kell felé tornyosulni,hanem intellektuálisan kell uralnod a teret.Pl lehetsz 170cm egy 185cm-es nővel is úgy,hogy olyan kisugárzásod legyen,hogy egy teremben téged nézzen mindenki,mert lenyűgöző egyéniség vagy.De lehetsz te 185cm egy 160cm-es nővel,és a kutya se vesz észre.
2014. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én 182 centi vagyok, barátom 177-8 körüli... magassarkút is hordok! :D :D 1,5 éve vagyunk együtt, én 22, Ő 23 :)
2014. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha a csávó rááll egy kb. húsz centi vastag húszezres kötegre,már tetszik is a csajnak.:)
2014. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Soha nem értettem, hogy egy kapcsolat megítélésénél, hogy jön a képbe a magasság, vagy korkülönbség, vagy egyéb külső jegyek. Egy komoly életre szóló kapcsolat teljesen másról szól. Az én férjem is alacsony és 26 éve élünk együtt szerelemben. Simán húzok magassarkú cipőt is, egyikünket sem zavarja az ilyen külső jegyek alapján "okoskodó" emberek véleménye.
2014. ápr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!