Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak a nálam alacsonyabb...

Miért csak a nálam alacsonyabb srácok találnak meg?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés lehet, de tényleg már kezd az agyamra menni. :D Oké, hogy nem vagyok alacsony, 175 cm vagyok, de hihetetlen hogy mindegyik srác aki próbálkozik alacsonyabb nálam (sokszor nem csak 1-2 centivel)...Többnyire empatikus vagyok ilyen téren, szóval ne úgy képzeljétek el, hogy ránézek, és elküldöm...sőt, néha megpróbáltam magam rávenni, hogy jó lesz ez, de sokszor furán néznek rám is, meg engem is zavar, ha valakire le kell néznem...nem vagyok az a plázacica típus, de azért az sem túl jó ha már azt érzem, én vagyok a férfi a kapcsolatban...értitek. :DDD

Szóval hogy tudnám elérni, hogy a következő jelentkező legalább egymagas legyen velem...?

Vagy véleményeket is írhattok, hogy vajon mért üldöz ezzel engem a sors. :D (amugy 19 múltam)



2013. máj. 25. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy te kezdeményezel!
2013. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb problémád nincs? Én is alacsony srác vagyok a magam 170cm-el de rá se nézek tőlem magasabb nőre, mert az mind ilyen mint Te..

175cm nem olyan magas, simán lehet mellé férfit találni, mert elég sok a 180cm+os férfi manapság. Ha nekik nem kellesz, akkor ott más probléma van..

Én nem akadok ki azon, hogy alacsonyként az ember szinte senkinek sem kell, ez van, ezt kell elfogadni, és kezelni.

2013. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel! Képet!
2013. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem 170re gondolok, hanem mondjuk 162-re.... és az azért elég furán néz ki, meg mindig basztatnak miatta a haverjaink is, és bele lehet fáradni..( Mellesleg vannak alacsony lányok is) Nem modntam hogy nem megyek bele, csak hogy most épp nincs senkim, és a következő szeretném ha legalább 170cm lenne...:)

Amúgy meg nem szoktam kezdeményezni, mert egyrészt nincs hozzá elég önbizalmam, meg külsőre aki bejön, az nem biztos hogy belsőre is..(biztos hogy nem, szóval nem külső alapján válogatok). De van, hogy összehoz a sors egy sráccal akivel sokat vagyunk együtt vmilyen okból kifolyólag, akkor tud maX létrejönni a dolog.

2013. máj. 28. 20:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy minek kép? semmi fura nincs a külsőmőn, átlagos csaj vagyok.
2013. máj. 28. 20:20
 6/11 A kérdező kommentje:
(Ja, és nem azért nincs önbizalmam mert ronda vagyok, hanem mert csendes típus vagyok és nem szeretem szórakoztatni a népet hosszú időn keresztül, valaki meg igényli a pörgést.)
2013. máj. 28. 20:23
 7/11 A kérdező kommentje:

Valamint próbálkoznak magasak is, csak azok között olyat nem találtam akinek komoly szándékai lettek volna (lehet hogy azért mert túl tökéletesnek érzik magukat.. vagy nemtudom)

De azt hiszem meg is találtam magamban a választ, nem vagyok biztos benne, hogy ki tudnám elégíteni egy olyan srác igényeit akire több csaj hajt, valamint meg tudnám tartani, köszi hogy rávezettem magam..:) És bocsi hogy ennyit írtam így a végére. :D

2013. máj. 28. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:

öhh... jó! :D

Majd megtalálnak a magas fiúk is!! :)

2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha esélyt se adsz a nálad akacsonyabbaknak csak a magasságuk miatt, akkor a fejedben van a gond. Nincs abban semmi ha a lány a magasabb.
2013. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem adok esélyt, csak hogy engem kicsit zavar, ha le kell néznem egy fiúra..:/
2013. jún. 18. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!