Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársam unokatesója...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam unokatesója szerelmes belém?! A fiú is 14 éves, és én is.

Figyelt kérdés

Sokat szoktunk beszélgetni facebookon. 2 hónapja már egyszer leírt, hogy többet érez irántam mint barátság. Az elmúlt napokban ismét leírta ezt. Nekem igazából tetszik, csak azért mégis furcsa, hogy a legjobb b.nőm rokona. Szóval na, értitek :D Csak az a helyzet, hogy félek, mert ha a szüleim megtudnák ezt, szóba se állnának velem. Ugyebár: "Nincs fiú sőt hallani sem akarok róluk amíg legalább 18 nem leszel!" c. monotón lett megtartva erről. Az osztálytársaim azt mondják, hogy járjunk, viszont én a leirtak miatt nem igazán tudom mit tegyek.

Szerintetek ? 14/l


2015. szept. 14. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nem értjük, ettől simán járhatnátok.

A begyepesedett, középkori szüleidnek meg nem kell tudni mindenről.

Ha szerelmes vagy belé, járjatok.

2015. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelen, hogy a legjobb barátnőd rokona. Ennek akkor lehet jelentősége, ha összevesztek, és a barátnődnek választania kell, kinek ad igazat.

A szüleid le vannak maradva, még azt se mondhatom, hogy többszáz évvel, mert Shakespeare Júliája 13 éves volt, Rómeó meg 17, de 40 évvel ezelőtt is a középiskolás kor volt a párkapcsolatok megkezedésének ideje, ez hormonálisan-személyiségfejlődésben így van meghatározva. Kérdezd már meg a szüleidtől, ők mikor kezdtek el járni valakivel.

2015. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy máris titkolózással induljon az 1. kapcsolatod, akkor előbb ülj le és beszéld meg a szüleiddel, hogy mit kínlódnak. Ha nem mennek bele, akkor közöld velük, hogy nem zárhatnak el a közösségektől, és hogy te szereted, és ha azt akarják, hogy boldog legyél, akkor fogadják el.
2015. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek! osszejottunk
2015. szept. 14. 21:50
 5/5 Z.Petra válasza:
Gratulálok! :D
2015. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!