Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Milyen témával...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Milyen témával menjek oda a kiszemelthez? Egyáltalán tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (13éves) és vagyok én (13éves) Na szóval szeptember elseje óta bejön egy fiú és látszólag én is neki. Mármint sokszor néz RÁM, meg többször elmosolyodott, meg több mint 5másodpercig szoktunk szemezni. (egyébként ez jelentheti azt hogy tetszem neki?) Na szóval azt szeretném kérdezni, hogy milyen témával menjek oda hozzá? (azt nem szeretném hallani, hogy miért nem kezdeményez ő...)

Az ötleteket és véleményeket nagyon köszönöm:)



2015. szept. 14. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy énekelhetsz-e neki kicsi grofót!!!
2015. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz haver... sokat segítettél XD
2015. szept. 14. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ezzel csak azt akartam jelezni, hogy lényegében tök mindegy, mivel mész oda. Ha tetszel a srácnak, akkor tök mindegy, örülni fog neki, hogy egyáltalán beszélsz vele. Ha pedig nem tetszel neki, akkor is tök mindegy mivel mész, maximum leszűröd, hogy lesz*r téged. Szóval nincs veszteni valód.
2015. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm:)) köszi:)
2015. szept. 14. 17:24
 5/5 anonim válasza:

Júúj! Nekem is ugyan ez van, csak en mar régebb ota ismerem Őt. :)

Szerintem csak menj oda hozzá, hogy: "szia, xy vagyok, es nem igazan tudom h ez meg ez hol van." vaagy ha osztalytarsak vagytok akk csak siman beszelj vele hogy mi a kedvenc tantargya, vagy valami ilyesmi.

Remelem segitettem! :)

Ha van kedved irj privit!

13/L

2015. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!