Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a kapcsolatunkró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatunkról, szerintetek rendbe lehet még hozni? 16/l 16/f (3 év)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni tőletek, nem tudom mi legyen. Köszönöm szépen előre is ha elolvasod és megpróbálsz segíteni.

Ott kezdődött hogy 13 évesen (2012ben) új iskolába kerültem, ahol jóban lettem az egyik fiú osztálytársammal. Mivel nem voltunk közömbösek egymásnak, így fél év barátkozás után összejöttünk. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, sokat voltunk együtt (főleg ő hívott el mindenfele) egymással éltünk meg minden nagy első dolgot. Nagyon kedves, odaadó és hűséges fiú volt. Az idei nyár is szuperül telt, ahogy az összes eddigi együtt töltött, átjártam hozzájuk, együtt is aludtunk hol nálunk, hol náluk. A szülei is végre elfogadtak engem. Majd egy kis idő után (kb nyár közepén) furcsa dolgokat vettem észre, már nem mondogatta hogy szeret, már nem ölelgetett, ritkábban írt nekem. Nem éreztette velem hogy szeret, de amikor rákérdeztem mindig megnyugtatott hogy nagyon szeret. Amikor nyaralni volt, egyáltalán nem hiányoztam neki, és ez rosszul esett..felületes témákról beszélgettünk. Majd meghívták őt egy medencés buliba ahol szinte a fél évfolyam ott volt, és elmondtam hogy rosszul esik hogy nélkülem megy el..de ez sem érdekelte. A buliban lerészegedett, és bár nem kavart senkivel (egy nagyon jó barátnőmtől tudom) de elmondta mindenkinek hogy lefeküdtünk. Persze később ezt meg is bánta. A buli utáni másnap találkoztunk, elmondtam neki mindent ami addig zavart, hogy mennyire rossz hogy mostanában nem érzem hogy szeret, és hogy így viselkedik velem..és megkérdeztem mit akar, szeret e még. Sírtam, mert féltem hogy elveszítem, és ő is sírt. Azt mondta szeret és nem akar elveszíteni..és elmondta hogy zavarja hogy sokat ültünk otthon mostanába, sokat találkoztunk meg hogy kezd minden megszokottá válni, a történetek amiket mesélek már legalább egyszer elhangzottak. Elmondtam én is azokat amik zavarnak, és megbeszéltül hogy megváltozunk mindketten. Ő mondta, hogy szar lenne az egészet veszni hagyni. Majd újra minden jó lett; majdnem 2 napig. Én is megváltoztam, nem is kerestem őt és amikor átjött mindig készültem meglepetésekkel, sütöttem neki meg ilyesmi. Viszont amikor náluk voltam (előző hét kedden) egy idő után azt éreztem hogy zavarom, csak ült az ágyban hallgatta a zenét és nem is szólt hozzám..így hamar haza is mentem. Majd 6 napig nem találkoztunk (elutaztak), és olyan dolgokat írt nekem hogy nagyon hiányzom neki, nagyon szeret és alig várja hogy lásson. Megbeszéltük minden gondunkat, azt mondta hogy ne legyünk otthon hanem mászkáljunk el valahova, és úgy mindent rendbe hozunk. Ám amikor legközelebb találkoztunk már 2 óra után megunta a társaságom, haza is kísért, de furcsa volt. Amikor hazament sírtam, mert úgy éreztem nem is akar velem lenni, és hogy nem szeret. Megírtam neki ezeket, de megnyugtatott hogy minden rendben. Pár órával később írta, hogy holnap találkozzunk...beszélnünk kell. Szakítani akar. Teljesen kétségbe voltam esve, sírtam és féltem hogy elveszítem. Több mint 2 órát beszéltünk telefonon, ő is sírt és én is. Azt mondta megpróbálta, de nem tud változtatni, és sajnálja hogy megbánt ezzel de ez nem fog működni, már csak barátként szeret...Ezen a héten kedden volt az a bizonyos szakítás. Alig 6 napja olyanokat írt hogy mennyire hiányzom neki.. Nem értem. Nem értem miért hitegetett azzal hogy minden rendben, hogy mit érez most..minden amit mond annyira zavaros. Úgy érzem a végére a kapcsolatunk egyfajta se veled se nélküled kapcsolat lett, ha velem volt rossz volz, ha nélkülem volt akkor is, de úgy érzem kevesebb találkozással meg lehetett volna ezt még oldani..de ő nem akarta. Hiába sírtam, ragaszkodott a szakításhoz, amit pár hete ő sem akart. Tegnap beszéltünk, azt mondta már jól van és csak néha (napi 1szer vagy 2szer) jutok eszébe. Azt mondta nem tudja lesz e még jövőnk együtt, de örülne ha legalább barátok lennénk.. Annyira szomorú vagyok. Ő volt az első szerelmem, még mindig nagyon szeretem, vele akarok lenni és hiányzik, és olyan rossz hogy ilyen hamar túllépett rajtam, hogy ő már nem szeret, pedig mostanában mindig megnyugtatott hogy így van. Mindent beleadtam a kapcsolatba, a szex is nagyszerű volt, mindent megpróbáltam hogy jól érezze velem magát..hiába. Nem tudom mit tegyek..Mostantól minden nap látnom kell a suliban is, minden nap látom majd hogy mennyire boldog nélkülem. Vele mindent megbeszélhettem, mindig ott volt ha bajban voltam, nem tudom hogy fogom kibírni nélküle. Szerelmes vagyok még mindig belé. Szerintetek mit tegyek? Lépjek túl rajta, vagy még mindig szeret és ez csak egy hullámvölgy? Ő sem tudja mit akar, vagy ez egy halott kapcsolat? Tanácstalan vagyok. Sajnálom hogy ilyen hosszú lett, szerettem volna mindent leírni. Köszönöm annak aki elolvasta és megpróbál segíteni.



2015. aug. 30. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Barcsak valami biztatot mondhatnek kedves. Az a baj,hogy nagyon fiatalon talalkoztatok es szerettetek egymasba igy egyikotok szemelyisege Se forrt meg ki. Nagyon sajnalom,hogy egy ilyen hosszu kapcsolatnak igy Lett vege, De szerintem jobb lesz igy mindkettotoknek. Tudom,hogy most faj De majd talalsz olyat aki nem ereszt majd soha el!

Ha lesz kedved beszelni irj privit.

18/L

2015. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, először is, jó hogy ilyen hosszan leírtad, így szerintem könnyen átlátható az egész. Jelenleg első szerelmemmel vagyok együtt több mint két éve, szóval nem teljesen ismeretlen számomra a helyzeted. Az ok ami miatt ez történt, szerintem az hogy túl sokszor, túl sokat voltatok együtt, megszokottá vált, nem volt meg a srácban az érzés hogy végre találkoztok, végre együtt lehettek. Beszürkült a kapcsolatotok.

Sajnos jobban ragaszkodtál hozzá mint ő hozzád, és lehet ez túl sok volt neki, és úgy döntött nincs más út.

2015. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok, várok még válaszokat.

Igazatok van mindkettőtöknek. Szerintem ha szimplán kevesebbet találkozgattunk volna sokkal jobban alakult volna, de ő akart folyamatosan találkozni..én meg nem láthattam előre mi lesz ebből. Nagyon ragaszkodtam hozzá, és annyira fáj hogy ez történt:( Nem tudom hogyan tovább. Vissza akarom kapni őt.

2015. aug. 30. 19:42
 4/5 anonim válasza:
100%

ritka az olyan fiú aki ilyen idősen tartós kapcsolatot tudna tartani. van egy barátnőm,ők is majdnem két évig jártak,minden szép volt és nagyszerű de egy idő után a fiú megunta,és már semmi sem volt olyan. végül szakítottak. azóta a lány már egy másik fiúval van és újra boldog.

igazából nem tudom hogy ez mennyire segített,de ez a tini szerelem.sajnos ilyen.

és szerintem a barátságotokat tartsátok meg és majd kiderül hogy mi lesz belőle.vagy újrakezditek vagy mással folytatjátok:)

2015. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Eléggé bonyolult a helyzet. Ha könnyen túllépett rajtad, azt jelenti, hogy már egy ideje tervezgeti ezt, gondol rá/ hiányzol neki, de nem akar veled lenni, már nem szeret, de a beszélgetések, együttlét igen. Próbálj túllépni rajta, ha csak egy hullámvölgy is, és ha hullámvölgy volt, akkor ha még szereted/tetszik neked megpróbálhatjátok újra, ha biztosított arról hogy ez nme fog még 1-szer megtörténni. Lehet hogy nem tudja mit akar, valószínűleg erről van szó, de nem biztos, és lehet hogy egy halott kapcsolat, ezt csak ő tudhatja, s ő tudja , hogy érez irántad még valamit vagy nem. Találj valami hobbit/csináld a hobbid, a barátnőiddel legyél, és iskolában próbálj nem rá figyyelni, hanem a barátnőidre, egy ideig legyenek ők a legfontosabbak. És ha majd túllépsz rajta(sok idő lesz,sokat fogsz szenvedni, ez elkerülhetetlen), s nem próbálkozik nálad, akkor már nyithatsz a pasik felé. És nem lett hosszú, csak leírtad azt, amit gondoltál, s így jobban átlátjuk/átlátom a helyzeted. Remélem tudtam segíteni :), szia
2015. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!