Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sracoook! Dolgok, amiket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracoook! Dolgok, amiket cukinak talaltok?

Figyelt kérdés
Van 1 srac, aki nekem nagyon bejon, mondjatok olyan dolgokat, amit bevethetek foleg facebookos chatelesben, vagy elo szoban. Azt kell meg tudni, hogy annyira nem vagyunk egyenlore joban, parszor beszeltunk.

2015. szept. 2. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy fiúnak nem annyira jönnek be a "cuki dolgok", szóval ne kezd el kismacskás képekkel bombázni.

Vagy nem tudom te mit értesz cuki alatt.

2015. szept. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha önmagadat adod, az nem jó? Miért akarsz mást mutatni? Miért nem vagy magadnak elég jó? Ha magadnak nem vagy, másnak hogy lennél? Legyél már önmagad, az sokkal egyszerűbb, mint erőltetni egy szerepet, és azon feszengeni, hogy ki ne ess belőle.

L

2015. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem cuki cicakra gondoltam :D hanem vmi megjegyzesre, vagy hozzaszolasra, amitol engem tart cukinak. Es egyebkent meg magamat adom, legalabbis nagyon igyekszem, csak gondoltam jol jonne vmi tanacs, ami rasegitene kicsit a dologra :)
2015. szept. 2. 08:12
 4/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy? :)
2015. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
két kezeden megtudnád számolni
2015. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Istenem gyere le!
2015. szept. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18
2015. szept. 10. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!