Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 és 43 éves között kialakulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 és 43 éves között kialakulhat tartós jó párkapcsolat, ha a nő az idősebb, de fiatalos vidám aranyos? Nem fogják kiröhögni őket mindenhol, beszólogatni, ami tönkreteheti a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat.Mások véleménye meg kit érdekel..senkit.
2012. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
8 év szerintem nem egy akkora különbség ebben a korban már... És mit foglalkoztok mások véleményével?? Felnőttek vagytok vagy mi a fene..
2012. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A környezet áskálódása tönkre tud tenni sok mindent.Meg a férfinek még nincs gyerek, a nőnek már van egy felnőtt gyereke, és bár vállalna még ,de lehet már idős hozzá.
2012. máj. 5. 13:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kialakulhat. Nekem vannak olyan ismerőseim akiknél 20 év korkülönbség van a nő javára,a férfi annyi idős mint a nő fia, mégis nagyon jól megvannak. És olyan embereket is ismerek akik a 40-es éveikben szültek.
2012. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
De igen, be fognak szólogatni, lesznek megjegyzések, ezzel kapcsolatban ne legyenek illúzióid. Ismerek egy 38 éves F, 48 éves nő felállást, mindenki rajtuk szörnyülködik. Ha ezt képes vagy a helyén kezelni, akkor ez a kisebbik baj. Másfelől inkább azt gondold nagyon alaposan végig, hogy etikus-e megfosztani a pasit a saját gyerek örömétől, mert te 43 évesen már nem vagy alkalmas szülni, akárhonnan is nézzük; se biológiailag se emocionális szinten.
2012. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem értem mit kéne kiröhögni ? ? ? ?
2012. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy a nő az idősebb... az úgy elég cink.
2012. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
4-es,ez biztató,mondjuk én is ismerek 40felett szülő anyukákat és mindháromnak szép egészséges gyereke lett és boldogok.
2012. máj. 5. 13:21
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig rajtatok kívül senkinek semmi köze hozzá.

Én nem szólnék meg egy ilyen párt, legyetek boldogok!!

2012. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

na figyelj most jól!


én 23 vagyok és a párom 32 ! külsőleg sem a tipikus szép csinibaba,sőt még husis is. de NEM érdekelt. beleszerettem,gyönyörű szerelem volt vele és a legkomolyabb kapcsolat. DE. hosszútávon ráadásul ha együtt is éltek,nem lesz jó vége. EZ BIZTOS. egyszerűen "nem az a lényeg",hogy hány éves vagy...vagy ő...hanem a különbség években számolva. sok az ilyen kapcsi,de nagyon kevés marad megy hosszútávon,és még kevesebb egy egész életre. én sosem szégyeltem a párom azért mert öregebb és husis néha voltak röhejjes helyzetek mikor azt hitték,hogy a haverja vagy gyereke vagyok de ez minket nem érdekelt :D nem öreges,viszont én vékony vagyok és látszódik a különbség.de nem érdekelt.boldogok voltunk és kész. szakítottunk végülis ezért is válaszolok most neked. nem ezek a dolgok fogják tönkretenni a kapcsolatod amit kérdeztél,ha csak nem, nem szeretitek egymást. viszont ha szeretitek én jobban aggódnék attól,hogy teljes mértékben más EGYÜTT ÉLNI EGY IDŐSEBB NŐVEL. nem a szerelem lesz gáz,hanem az életvitel,stb. nem lehet ezt leírni,csak azt fogjátok észrevenni,hogy egyre kevésbé gondoljátok ugyanúgy a mindennapokat....


23/F

2012. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!