Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt hogyan érjem el nála hogy megszeressen?

Figyelt kérdés

Egy évvel kisebb nálam és egyszer próbáltam elmondani hogy szeretem de nem mertem és ő tudta hogy mit akarok mondani és még sem mondott semmit.Szeretném elérni hogy belém szeressen és egy barátomat oda küldöm hozzá és kérdezősködni fog hogy miket szeret meg ilyesmi...De az utólsó kérdése az lesz hogy tetszem-e neki.

Ez jó terv vagy tud valaki valami jobbat?



2015. szept. 15. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy dedos terv... Udvarolj neki, hivd el setalni, fagyira,sutire vagy akar a gyumolcs fesztivalra :D Ott aztan majd beszelgettek, ismerkedtek. A baratodnak Kell a csaj vagy neked? Ha neked akkor sose kuldj havert faggatozni mert a vegen vissza nyal a fagyi.

18/L

2015. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De a haverom lány és nem leszbi mert van barátja.De előbb oda küldeném hogy kédezze meg hogy miket szeret és utána tudjam hogyha például fagyit szereti akkor veszek neki meg ilyenek.

Akkor ez dedos terv?

2015. szept. 16. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség az egész.


Beszélgess vele, és vedd rá, hogy töltsön veled 1 délutánt. Elviszed fagyizni, sétálni vagy bármi. Sokat beszélgess közben vele (ez rohadt fontos), és utalgass rá, hogy ő tetszik neked. Ne mond neki konkrétan, csak utalgatás. Ha nem jönne össze, akkor szervezel vele még 1 talit. Nem szabad elsietni, és ezt a haveros dolgot tényleg hagyd.


18/F

2015. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!