Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van egy srác aki tetszik.!?!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Magas (170 cm) 49 kg (de nem csontváz, nem látszik rajtam) mélybarna a hajam, zöldes szürkés a szemem, tiszta a bőröm, kicsit szeplős vagyok. Sokat mosolygok, ápolt vagyok.Nem beszélek tájszólással, néha becsusszan pár ronda szó. Szeretek hülyéskedni, van humorom, 4es az átlagom, van célom az életben. Van egy srác..egy osztályba járunk és nem merek kezdeményezni mert nincs önbizalmam. Nagyon félek a visszautasítástól. Hogy kezdeményezzek? Fiúk, titeket mi fog meg először egy lányban? Szimpatikus lehetek a leírtak alapján?

2015. aug. 25. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján, ha magadat adod, szerintem nem kell tartanod semmilyen visszautasítástól! :) Sok sikert!
2015. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ünneprontó leszek.

Ha egy csaj ilyet kiír gyakorira, nálam az már automata kiesik a sorból :S

2015. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

ezért írtam névtelenül :DD

2015. aug. 25. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ennyi alapján igen.

eddig minden barátnőmben más fogott meg.


soha nem mehetsz biztosra, mindig ott lesz a mi lesz ha...

de hát nem pont ettől érdekes? ^^

2015. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelzed neki, akkor -ha ő nem lép- veszett dolog lesz. Ezt gondolom nem szeretnéd. Próbáld meg összeszedni a bátorságod és beszélgetni vele, nincs vesztenivalód. Ilyen tulajdonságokkal pedig nem kell szégyenkezned, nagyon értékelendő, hogy van életcélod. Ez kitűnik, nagyon ritkán hallani ezt a mi korosztályunkból. Sok sikert!
2015. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet én is ünneprontó leszek, de osztálytárssal ne akarj összejönni.."házinyúlra nem lövünk"..
2015. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem jönnék osztálytárssal össze.
2015. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!