Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez segíthet rajtunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez segíthet rajtunk?

Figyelt kérdés

(tudom ,hogy hosszú de kérlek olvasd el :) )

Van egy legjobb barátom akivel kb egy éve vagyunk azok,ezidő alatt én beleszerettem amit tudott is de elmondta ,hogy nemszeretne semmit tőlem barátságon kívül.Megpróbáltuk ,hogy menjen minden a magam módján de sajnos az érzelmeim miatt nagyon sok volt a konfliktus és belefáradtunk.Ő nem elég erős személyiség ahhoz ,hogy kezelni tudja az érzelmi hullámjaimat és nem akar fájdalmat okozni mert barátként fontos vagyok neki (ami abból is látszik ,hogy rengeteg hisztimet elviselte s türelmesen mellettem maradt miután kiderült) én pedig ugyebár szeretem.Aztán egy alkalommal féltékenység miatt nagyon kiborultam és ott jöttünk rá ,hogy ideje bevetni azt ami egyikünk sem akart.Szüneteltetjük a komunikációt,azaz barátok maradunk de ritkán beszélünk és nem találkozunk egy ideig.Mindekettőnknek fontos a barátságunk ezért tesszük.

A kérdésem az lenne ,hogy ez így müködhet és ha igen akkor addig is mit tegyek ,hogy elengedjem a "több mint barátságot" és ne is fájjon? 19/L



2015. szept. 16. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl keresel magadnak egy olyan srácot aki szerelmes beléd?
2015. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem segíthet!!!Nőjj fel 19 évesen.Semmit nem akar tőled,és ezek után barátként is elfelejtheted.De egy jó tanács.Más után se loholj úgy,mint egy kiskutya.Tudod,csak olyan szekér után fuss,ami felvesz!
2015. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barátságként egy ilyen után valószínúleg semennyire... mert a szereted és nem keresel mást neki lesz barátnője te meg féltékeny leszel és az meg nem jó. Keress egy olyan pasit akivel jol el vagy és meg tudnád szeretni őt meg akkor hanyagold egy jó darabig és ha jóba akar veled lenni majd ő keres! :)
2015. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!