Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak hogy a parom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy a parom foglalkozon velem? Mivel tudom elerni hogy ujra olyan legyen mint a kapcsolatunk elejen? Hogy tegyem feltekennye? Mi segithet?

Figyelt kérdés
erzem hogy szeret stb..de az a baj hogy nem mutatja ki..olyan laza lett a kapcsolatunk..

2015. júl. 2. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeru..

Leulsz es beszelsz vele, nem kell semmifele gyerekes feltekennye teves es stb.. hulyesegek amik rosszul sulhetnek el

2015. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar beszeltem vele nem egyszer,elmondtam hogy tobb torodesre van szuksegem,es mondta hogy valtoztatni fog,de nem latok valtozas..az is idegesit hogy iszik..(meghalt az apukaja,es ezert iszik,mar mondtam 100x hogy ezzel nem old meg semmit..de hiaba beszelek..mit csinaljak?hogy segithetnek rajta?)
2015. júl. 2. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghalt az apukaja az nagyon szomoru.

Ki van bukva, es ezert iszik.

Hat nem is tudom ebben a helyzetben mit tudnal tenni, probalj neki segiteni, ereztesd vele hogy mellette vagy, hogy tul lehessen ezen a nehez idoszakon.

2015. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"...ezert iszik..."

Okot az ivásra a világ legegyszerűbb dolga találni!

Mindenesetre én válaszút elé állítanám: én, vagy a szesz.

.

"Hogy tegyem feltekennye?"

Ez olyan kérdés, mikor ezt kérded: "örömet okoz-e majd neki a tüske kihúzása, amit én szúrtam bele?"

2015. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy igy felfogja hogy elveszithet..
2015. júl. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!