Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek történt már ilyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen? Akkor most pontosan mi is van?

Figyelt kérdés

Szóval a történet szereplői A barátnőm(legyen Zsuzsa) két fiu és én leszek.

Arról lenne szó hogy van egy osztálytársam (nevezzük Ákosnak) akinek régen feltünően bejött Zsuzsa. Aztán a következő tanévben elkezdett közeledni felém, értem ezalatt sokszor kezdeményezett beszélgetést, mosolygott rám, minden buta viccemen nevetett, elpirult, bámult. És akkor van a másik srác aki meg rám írt.(Nevezzük Bálintnak). Aztán bevalotta, hogy tetszem neki.. De én lepattintottam aztán nem is beszéltunk. Aztán ez a bizonyos Bálint Zsuzsának valott szerelmet. Aztán egy másik barátnőmmel láttam sétálgatni. Aztán mondták a haverjai hogy szeretné megkérdezni ez a Bálint, hogy leszek -e a barátnője.... Aztán most nemrég rámírt Ákos, hogy Bálint inkább a barátnőmtől akarja megkérdezni, hogy járnak-e.. És hogy mondjam Zsuzsának, hogy ne bántsa meg..aztán kiderült hogy Ákosnak is a Barátnőm tetszik.... És ő is kérdezte tőlem hogy Zsuzsa járna -e vele. Nem értem... A fiúk mindenáron akarnak már egy barátnőt? Nem is érettek még egy kapcsolatra. Főleg ilyen viselkedéssel. Én mindenesetre nálam csak idősebbel jönnék össze, de nem szeretnék mindenáron egy kapcsolatot, mivel még nem érzem magam érettnek rá. Egy felszínes gyerekes "kapcsolatot" meg nem szeretnék.



2015. szept. 19. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy barátnőt szeretne és neki teljesen mindegy hogy ki az. De semmiképpen se te legyél az.
2015. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fel sem merült bennem, mint lehetőség, hogy én legyek az. Köszönöm a választ!
2015. szept. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!