Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt? Mi lett a baja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Mi lett a baja ennyire hirtelen?

Figyelt kérdés

Fb-n egy csoportba bevettek engem még vagy 3-4 héttel ezelőtt. Benne volt egy velem egy idős fiú is. Eleinte egész jól elbeszélgettünk, majd mondta hogy tetszek neki. Barátnőmnek is írta. Sokat beszélgettünk, minden nap. Viszont ekkor élőben még soha nem láttuk egymást. Majd írta nekem hogy "szeretlek<3" és barátnőm meg kérdezte tőle hogy barátilag értette vagy szerelmileg, és kiderült hogy a fiú szerelmes lett belém. Furának tartottam hogy úgy belém tudott szeretni, hogy még sosem láttuk egymást élőben. Nekem is bejött a fiú, de én nem voltam belé szerelmes, és mikor ezt megtudta akkor kicsit összekaptunk..fb-n vissza sem írt az nap, de másnap már kibékültünk, és megbeszéltük hogy fontos vagyok neki és ő is fontos nekem. Annyira jól el voltunk. Hiányzott mikor nem beszéltünk.

Múlthét szombaton városnapon láttuk először egymást élőben. Alacsonyabb tőlem pár centivel, de már engem ez sem zavar annyira nagyon...pedig eddig zavart.

Beszéltük fb-n péntek este, hogy milyen jó lesz szombaton, meg hogy értem bármit meg tenne stb stb. Ez viszont szombaton nem így lett. Egy jó párszor el ment mellettem, miközben én azt hittem hogy végre hozzám jön oda. Tévedtem. A haverjaival volt egész végig, pedig még barátnőim is oda mentek hozzá, és mondták neki hogy beszélni akarok vele, a fiú meg azt mondta hogy "oké majd mindjárt megyek..". Aztán még sem jött. Ott voltak pár órát aztán haza mentek. És végül én ott maradtam késő estig a fiú nővérével meg barátnőimmel. Eszméletlen jó fej tesója van, annyira jóba lettünk vele. Elmondtam neki hogy állítólag a tesója szerelmes belém, és azt mondta hogy ő nem tudja majd megkérdezi a fiút. Tegnap meg is kérdezte, és állítólag azt mondta a fiú a tesójának hogy igen tetszek neki. Szóval már a nővérének is bevallja. Nem tudom mi történt élőben. Lehet az a baja, hogy élőben nem úgy nézek ki mint amilyennek elképzelt? Fb-n írtam neki én is meg legjobb barátnőm és egy másik barátnőm akivel eddig elég sokat beszéltek, de nem hogy nekik még nekem sem ír vissza. Vagyis ma már vissza írt, de egyáltalán nem olyan mint volt. Szombat óta minden felborult, valami baja lett, és se nekem, se barátnőimnek, se a nővérének nem mondja el mi a baj. Már most annak is örülök hogy egyáltalán vissza ír. Merthogy én egyébként a szombatot sem így képzeltem el. Hanem úgy hogy ő is ott lesz velünk késő estig, és szórakozik mint mindenki...de ő már délután hazament. Azt is megígérte, hogy nem megy haza, hanem velem lesz. Hagyjuk már..oda sem jött hozzám. És most, hogy alig ír, és nem beszélünk, meg hogy láttam élőben, rájöttem hogy én is beleszerettem, de lehet már késő.


Szombat este mondta a tesója hogy ahol ők laknak (ahol én lakok várostól az a falu 4 km-re van) ott jövőhét szombaton lesz falunap, és mondta hogy menjek én is meg még a másik két barátnőm. És persze mi egyből igent mondtunk rá. A tesója tényleg nagyon jó fej, és a fiú is fb-n, annyi különbséggel hogy a lány hozzám szól élőben is:D

Sőt már meg is öleltük egymást nem is egyszer.

Szóval szombaton adok még egy esélyt mindennek. Remélem változni fognak a dolgok jó irányba, mert én ezt így nem értem...

Nem veszíthetem el. Segített elfelejteni a fájdalmas múltamat, és most ő is itt hagy? Nem engedhetem el őt is..

Szerintetek mi baja lehet? Haragszik rám? Vagy csak félős és nem mer odajönni hozzám? Szombaton mit csináljak, menjek oda hozzá én? Fb-n írjak neki? Vagy ahj..kérlek segítsetek...:(



2015. jún. 22. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Válaszolnék, de nem szeretnék hülyeséget mondani és nem is tudok.


Csak leírtam hogy ha nem jön válasz ne hidd azt hogy senkit nem érdekel a szöveged :)

2015. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a haverjai többet jelentenek neki, mint te. Vagy a "mi az már, hogy egy csajt elénk helyezel" alapon a haverjai maguk mellett tartották, vagy nem is tudom. Mindenesetre a kiszemelted érdekes figura. Mi az már, hogy még nem is találkoztatok, de ő már "szeret" téged (FB-n keresztül)? Ennyire leértékelődött volna a szó jelentése? Ráadásul ha szinte folyamatosan ignorál téged, és csak interneten keresztül hajlandó beszélni veled, és ott is egyre kevesebbet ír, talán máshogy képzelt el téged (nem feleltél meg a túl magas elvárásainak, vagy tudom is én), és szeretne szépen, lassan lekoptatni téged.

Természetesen simán lehet, hogy nem így van, nem vagyok tévedhetetlen, de ezt mindenképpen próbáld meg megbeszélni vele.

2015. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első..sajnálom:)

második köszönöm..megfogom vele beszélni és ha így akar lekoptatni akkor elég undorító dolog ez tőle

2015. jún. 22. 22:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Sziaa:) Figyelj nyugodj meg.. Tuti,hogy a srác csak félős élőben.. ha valakibe szerelmes vagy akkor előtte zavarban vagy egy ideig és pláne ez első talinál mégjóhogy így viselkedett..Sztem nem tudta,hogy mitcsináljon ,hogy mi lenne jó neked. Hogy -hogyan viselkedjen.. De persze nem mindenki ilyen, de hát látod ő egy szégyenlősebb fiú. Szerintem szombaton menj oda hozzá csak te egyedül és kezdj el vele beszélgetni és ha le akar rázni ne hagyd. És lehet így feloldódik ő is..:) Sok sikert neked,puszii
2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szia:)

De rendes vagy, köszönöm szépen:)

Teljesen igazad van, végülis én sem mertem oda menni hozzá..barátnőimet sem küldtem, ők akarták annyira hogy beszéljünk..:D

Megfogadom a tanácsodat, és ha szombaton sem jön oda akkor megyek én.


Amúgy annyi kimaradt, hogy tuti fel ismert élőben, mert sokszor rám nézett, szinte mindig mikor én is rá néztem, és mindig mosolygott vagy vigyorgott. Viszont most barátnőmnek azt írta hogy nem tudja hogy szeret-e...

2015. jún. 22. 22:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Gyerekes a kiscsávó.. 13-14 évesen én is ezt csináltam, de kinőttem. :) Hagyd a fenébe, vagy mondd meg neki,hogy vagy foglalkozik veled élőben, vagy akkor nem lesz semmi.
2015. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is egy viszonylag félős srác vagyok, de ha egyszer már megvallottam valakinek, hogy szeretem (tök felelőtlenül, merthogy még nem is láttam előben), és ha személyes találkozóra kerül a sor, veszem a bátorságot, és a haverok helyett azzal foglalkozom, aki valószínűleg egyedül miattam jött el a helyszínre, hogy találkozzon velem.

Kedves Kérdező, ha azon a bizonyos falunapon találkoztok, keresd az alkalmat, hogy együtt legyetek, ne nagyon a tömegben, hanem inkább járjatok egyet a faluban alkonyatkor, sötétedés után, a lényeg, hogy kettesben legyetek. Tegyél utalásokat arra, hogy például szomjas vagy, ha a fiú nem kérdezi meg ("innék valamit"), falunapon vannak édességárusok ("Megnézzük, mit adnak?", "Nem majszolunk valamit?" (kicsit idiótán hangzik, tudom :D )), remélhetőleg vesz neked egy csomag valamit, vagy estefelé, ha hidegebb lesz, remélehőleg rád adja a melegítőjét, vagy valami, ha van neki, de ha nem, kicsit dideregj magadtól, vagy bújj oda hozzá séta közben, ha fázol. Elvégre azt mondta, hogy szeret, és ha így van, akkor valószínűleg az előbb említettek közül egyik sem lesz ellenére.


Majd írd meg, hogyan sikerült!

(második voltam) :)

2015. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, és ezek mennyire jó ötletek. Ezt a pulcsis dolgot úgyis kicsi korom óra ki akartam próbálni, és majdnem éjfélig maradok most is, szóval még az alkalom is meglehet hozzá:D

De ha én hívom el sétálni, az nem ciki? Tudom hogy a lány is kezdeményezhet, de azért nem neki kéne ezt?:/

Amúgy majd megírom mi volt!!:)

2015. jún. 22. 22:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű (szerintem), de a lányok többsége elvárja, hogy a srác kezdeményezzen. Ha ő invitál el sételni benneteket, az neked csak jó, de ha neked kell, az se vet rossz fényt rád. :)
2015. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor csinálhatok bármit semmi sem ciki?:D

Úgy értem, hogy meghívatom mondjuk egy fagyira..vagy valamire?:D

2015. jún. 22. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!