Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kit válasszak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak? Aki közel lakik, vagy aki távol?

Figyelt kérdés
Nem tudok kettő pasi közül dönteni.. és a szívem törött, így nem tud diktálni.. kérlek segítsetek.

2015. szept. 19. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Közelebbi vele tobb idot tudsz tölteni de inkabb a jellemzőik alalpjan kellene valasztanod
2015. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ha az alapján akarsz választani hogy ki hol lakik akkor hagyd őket a fenébe mert egyikbe sem vagy szerelmes
2015. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem most volt távkapcsolatom...tapasztalatból mondom...amikor vele találkoztam olyan emlékeket adott mint még senki...ha vele voltam minden percet kiélveztem...de aki egyszer közel lakott..hát sok olyan "semmilyen" pillanat volt köztünk...a távolság nem olyan dolog ami alapján dönthetsz...mérlegeld kivel vagy boldogabb..tudom hogy nehéz..de nem mindig a könnyebb út a jobb....ezt viszont csak te tudhatod...sok szerencsét hozzá :)

14/L

2015. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Tökmindegy, 2 pad közül úgyis középre esel előbb vagy utóbb, ha tetszik, ha nem.
2015. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem összesen 3 közeli kapcsolatom volt,most van egy 4. ami távkapcsolat (120km) és sokkal boldogabb vagyok valamiért mint a másik háromban együtt véve.

Persze sokszor van hogy hiányzik,rossz mikor nem tud a nehéz helyzetekben velem lenni,de megéri én úgy érzem.Mérlegelni kell:)

2015. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es....gratula adj kést egy öngyilkosnak ez kb az volt!
2015. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akibe később lettél "szerelmes", mert valószinüleg azért estél bele a 2.ba mert az 1. nemkellett igazán.:D
2015. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!