Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de messze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de messze lakik és nem tudom netten hogy valljam be neki?

Figyelt kérdés
Nyári táborba ismerkedtünk meg,és megteccet de nem mertem neki bevallani hogy mit érzek iránta de facebook-on szinte mindennap beszélgetünk mit csináljak?

2015. aug. 21. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert nem merted? Szerintem neten nincs nagyon mitol felned... Bar persze az lenne a legjobb, ha szemelyesen tenned ezt meg, de ha mas mod nincs ra, akkor marad ez...
2015. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, milyen messze laktok egymástól?
2015. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
53%

Írd ki facebookon ezt: külső:?

Belső:?

Esèly:? Ès ha lájkolja akkor küld el neki azt amit szeretnèl..szerintem ez bejön..:) èn is lány vagyok nekem is így vallották be règebben.. :)

2015. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ismerek valakit aki remek táborokat üzemeltet olyan embereknek akiknek gondjuk van a koncentrációs képességeikkel xD bocs


valld be neki nyugodtan, nem kellenek ide csodaszerek, kiírások. csak írd le neki :)

lehet te is tetszel neki..

én egyszer beszélgettem egy lánnyal, igazából azért írtam rá h megmondjam neki h az infóteremben bejelentkezve hagyta a youtube fiókját.. (egy suliba jártunk) jó sokat dumáltunk, egy idő után mindig felhozta hogy odamehetnék hozzá szünetben vagy h épp nem csinál semmit stb de mindig haboztam, tereltem a témát aztán rákérdezett hogy miért kerülöm ennyire.. akkor bevallottam neki hogy nagyon tetszik :) és képzeld el! nem harapta le a fejemet! azután sokszor találkoztunk, rengeteget beszéltünk facen is, volt pár olyan órám ami után ők voltak abban a teremben meg fordítva is, olyankor kis üzeneteket, rajzokat hagytunk egymásnak :) nagyon jól ment minden, a füvet is együtt próbáltuk ki (csak kipróbáltunk nem lettünk füvesek), volt h kimentünk a ligetbe 1 üveg piával és iszogattunk stb. de ennyi.. ugyanis elb asztam... nem csókoltam meg pedig annyi lehetőségem lett volna.. ahogy visszagondolok rengeteg alkalom volt :/ aztán egyszer csak benyögte h összejött valakivel.. és h szereti.. egy ideig még találkozgattunk, beszéltünk de nem volt ugyan olyan.. próbált biztatni hogy próbálkozzak, hogy én más vagyok mint a többi fiú és h hasonlítunk stb stb .. de nem akartam második lenni.. valószínűleg csak azért jött össze vele hogy féltékeny legyek és harcoljak érte.. volt egy közös megállapodásunk, hogy rajzolunk egymásnak valami jót (nem csak firkákat).. ő egy levelet is csatolt ahol ezt a harcolást ecsetelte, hogy legyek kitartóbb stb.. de akkor bennem már eltört valami. azóta szenvedek :) szóval kérdező rakd oda magad, ne legyél töketlen és ha olyan a helyzet csókold meg. az ember élete során többségében azokat a dolgokat bánja meg amiket nem tett meg :) sok sikert kívánok, remélem összejöttök ha nem is egy életre de legalább egy kis időre :)

most pedig szóljon egy nóta, ami elmondja milyen a lelkivilágom még így 1 év után is..

https://www.youtube.com/watch?v=9THbB4Ot68k

2015. aug. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
Vagy így [link]
2015. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Írd meg neki hogy kedvellek, de nem úgy, ha nem kicsit jobban mint gondolnád :) és írd neki, mit szólsz ehez? zavar ez most téged? ennyi :)
2015. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg inkább szóban kéne, mert a helyesírásoddal nem nyered meg...
2015. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenféle képpen mond meg neki! A lányok nagyon szeretik ,hogyha valakinek tetszenek. (legalábbis én nagyon örülnék neki még ha nem is viszont) hajrá! :D
2017. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!