Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha egy fiú...

Mit csináljak ha egy fiú barátom szerelmes lett belém, viszont én nem és tönkre mehet a barátságunk?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy barát akkor is barát, ha beteszi.
2014. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam szerelmes éveken át egy barátomba, tudta is, de barátok maradtunk. Eleinte rossz volt, de nem akartam elveszíteni mint barátot, emiatt tiszteletben tartottam hogy ő nem úgy érez.
2014. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vajon az elejétől fogva csupán ezért voltatok barátok? Érdemes lenne ezen elfilóznod... mert ebből a szemszögből túl sokat nem ér a dolog. Erre nyugisan rákérdezhetsz("régóta szeretsz?", vagy "már az elején szerettél?"), úgy sem fog leesni neki a kérdés. Aztán már tudni is fogod, hogy hogyan dönts. :)
2014. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tehát te most éppen kihasználod őt... Egyébként ti nők általában képtelenk vagytok barátságra, csak arra kell nektek az ilyen barátnak nevezett férfi, hogy lelki szemetesláda, csicska stb. legyen.
2014. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó te aztán rohadtul nem tudsz semmit a barátságról szóval el lehet menni ne itt oszd a hülyeséged..
2014. dec. 6. 22:52
 6/6 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm :)
2014. dec. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!