Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS A legjobb baratom lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS A legjobb baratom lehet hogy tudja hogy szerelmes vagyok belé, mit csináljak, legyek őszinte? Így nem fog megromlani a barátságunk ha kiderül, hogy ő nem szeret viszont?

Figyelt kérdés
Nem akartam neki elmondani, egyszerűen csak túl akartam tenni magam ezen az egészen, most viszont lehet, hogy még is neg tudta valahonnan.. Nem tudom mit csináljak ha bedobja a témát .. Segítsetek! Nem hiszem, hogy viszont szeret!

2013. febr. 26. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtisztább dolog,ha közlöd vele,én ugyanebben voltam mint te,nemmertem elmondani de aztan raszantam magam,es osszejottunk es boldogok vagyunk :) hajrá :)
2013. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
önts tiszta vizet a pohárba úgy korrekt meg se rágódsz tovább ezen!
2013. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ez lenne a bölcs? Félek, hogy utána ha bevallom már nem lesz ugyan olyan..
2013. febr. 26. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából ennél nincs jó válasz; két oldalú a dolog. Példán keresztül: páromnak volt egy lány barátja, elmondta neki mit érez, aki visszautasította, mégis barátok maradtak. Ezután mi szintén barátokként kezdtük, majd egy év után megmondta, hogy szeret, és még most is nagyon boldog vagyok vele. Míg az is lehet, hogy megmondod, ő nem így érez, és lassan elhal a barátságotok. Ez sajnos olyan, hogy sokat nyerhetsz, és sokat veszíthetsz, de szerintem érdemes megpróbálni; nekem legalábbis sikerült.
2013. febr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lillus:3 válasza:
Hát ad valamilyen jeleket arra hogy vonzódik hozzád?:o Mert ha nem nagyon inkább élvezd hogy vele lehetsz.:) De ha nagyon el akarod mondani, mond el szerintem semmi nem fog változni. Mondjuk nemtudom milyen a ti barátságotok:)
2013. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csodálatos ez az igazi BFF. Ha nem lenne meleg talán működne a dolog!!!!!
2013. márc. 3. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ööö... azért ez egy elég fontos információ, hogy egy meleg srácról van szó.
2013. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!