Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek volt már komolyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már komolyabb sikere a tinderrel?

Figyelt kérdés
Nem csak szexre gondolok, hanem rendes szerelmi kapcsolatra. Eddig én nem sok minden jót hallottam róla, akik fent vannak, sokan kapcsolatban vannak, vagy inkább viccnek szánták, max szexre. 21 vagyok, nem is volt még rendes kapcsolatom, és az önbizalmammal is hadilábon állok, főként a sikertelenségeim miatt. Hiába mondanak mást sokan mások, amíg magammal nem vagyok elégedett, addig csak részben segítenek a pozitív visszajelzések. Viszont ha tudtok mondani pozitív tapasztalotokat az ilyen táskeresős oldalakkal kapcsolatban, lehet máshogy állnék hozzá. Köszönöm.:)

2015. szept. 23. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Badoo-n fent vagyok, folyton jelez, hogy ez meg az a csaj beszélni szeretne velem, meg néha ilyen kevdeléses akármi aztán ennyi...

22/F

2015. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én leszbikus fiatal tini vagyok, ezért élőben nagyon nehéz lenne ismerkednem, de a tinder elég sokat segített. Persze, vannak olyan lányok, akik csak viccből vannak fent vagy heterok, de megismerkedtem már több nagyon rendes emberrel is, akik nem csak szexelni akartak velem. Igazából sok függ attól, hogy fiú vagy lány vagy. Még amikor azt hittem hetero vagyok, nagyon sok srác csak szexuális utalásokat tett, de ha fiú vagy, nem túl valószínű, hogy a lányok csak úgy rádmásznak. Szerintem próbáld meg, max ha nem tetszik, letörlöd magad. :)
2015. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én olyan voltam mint te, csak én 20 éves vagyok. Júliusban kezdtem el használni, augusztusban lett egy találatom és most már boldog kapcsolatban élünk. Elég komoly sikernek könyvelem el. Persze kellett kompromisszumot kötni a távolság miatt, mert csak hetente 1, vagy maximum 2 alkalommal tudunk találkozni, de minden nap beszélünk és azért nem olyan nagy a távolság, amit ne lehetne megtenni. Azt mondom, hogy ne add fel, mindig is félénk voltam, visszahúzódó és önbizalomhiányos. De kiderült, hogy csak nem jött eddig az a lány, akinek őszintén meg tudok nyílni. Ha jön a megfelelő ember, akkor sokkal könnyebb minden és jön természetesen. Kitartást neked, valaki rád is vár.

20/F a barátnőm pedig 21/L.

2015. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!