Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fel lehet dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fel lehet dolgozni azt, hogy valakinek soha nem lehet normális élete, párkapcsolata, komolyabb dolgai, csak magának él, vagy idővel lesz valami következménye?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt kapcsolatom.

Szerintem már nem is lesz.

Elköltözni soha nem fogok tudni itthonról,így pedig nem akarok kapcsolatot.

De ha el is érem valaha a függetlenséget,leszek vagy 40-45,akkor meg már minek,úgyis eljár az idő felettem.

26/F


2015. jan. 31. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%

Nem csodálom hogy itt tartasz, ráadásul férfi létedre még siránkozol is a helyzeteden. Növessz tököt és állj a sarkadra.

21/L

2015. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ha négy év alatt megtanulsz németül, és kimész dolgozni, akkor még mindig csak 30 éves leszel. kint meg egy év alatt annyit félre tudsz tenni, hogy elmenj albérletbe, és akkor lehet csajod.
2015. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

mi ez a negatív hozzá állás??

az élet tele van jó dolgokkal és esély mindig van

2015. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Keresned kell valamit, amibe áttolod ezeket a felesleges energiákat. Valami kreatív dolog, vagy sport, vagy bármi ami erőfeszítést igényel akár fizikai, akár szellemi értelemben. Ez lenne az úgynevezett szublimáció, ami megszüntetné a lelki nyomorúságodat.
2015. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem szeretném kifejteni,de nem egyszerű a helyzetem.

Van egy betegségem,ami korlátozza a lehetőségeimet.

Megváltozott munkaképességű vagyok.


Nem siránkozok,csak kíváncsi voltam hátha vannak még itt mások is,akik hasonlóval küzdenek,és hogy sikerült feldolgozniuk ezt.

2015. jan. 31. 14:00
 6/27 kendrazoltan ***** válasza:

1 következménye lesz ennek, mégpedig egy jó erős és vaskos alkar...


2 dolgot tehetsz:


1) azon siránkozol, hogy milyen nehéz a sorsod és folyamatosan panaszkodsz


2) a felesleges energiádat arra fordítod, hogy kialakíts magadnak egy olyan életközeget, amiben az utad felfelé ível, nem pedig lefelé...

2015. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

sportolok rendszeresen,nem nézek ki rosszul.

Még...

Aztán megfogok öregedni,ez ellen nem tehetek semmit.


A külső csak egy ideig számít,és csak az kevés.

Diplomás vagyok,de mint mondtad korlátozottak a lehetőségeim.


Sajnos nyelvérzékem nincs.Ez a leggyengébb terület,és örülök,hogy egyáltalán meglett a nyelvvizsga valahogy.

Eszem ágában sincs idegen nyelven beszélni,tanulni.

2015. jan. 31. 14:03
 8/27 A kérdező kommentje:

Ilyen tempóban 20 év mire egy lakás összejön.

Hitelt pedig nem akarok felvenni.Nem tudnék abban a stresszben élni,hogy tartozok valakinek(banknak).


Akkor meg már minek?

Elment az élet...

2015. jan. 31. 14:05
 9/27 anonim ***** válasza:

Mindent meg leeht szokni, ilyen az élet. Sokan vannak hasonló helyzetben, van aki elfogadja és kihasználja a lehetőségeket, (lásd: paralimpia, stb... ) és van aki beletesped, feladja és vegetál vagy öngyilkos lesz.

Egyszóval van aki életre született és van aki nem, csak rajtad múlik melyik utat választod.

2015. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nyugi, férfiként nem érint téged annyira az öregedés, mint a nőket. A 40-es éveidben is lehetsz még apa, meg később is. Addig lehet egzisztenciát építeni. A női kortársaid pedig az idő előrehaladtával megváltoznak minden tekintetben... Jó, talán sérti az önérzetedet, hogy jobb híján fognak veled járni, de túl kell lépni ezen a gondolaton és élni a lehetőséggel.
2015. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!