Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Komolyabb játék indításakor...

Komolyabb játék indításakor fekete képernyőt kapok (sőt, azt írja "No Signal", és felzúg a gép erős, konstans hangot hallatva. Valakinek esetleg ötlet?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, hogy a videokártya vagy a táp, de biztos, hogy nem a procihűtő. Elképzelhető, hogy kevés a PSU? Régebben is csinálta, de a tápon és a video kártyán kívül minden cserélve lett azóta.

Van olyan időszak, amikor semmi baja, bár random mód olyankor is előfordul. Ezt követően csak restart után áll vissza a rend.



2015. júl. 23. 12:52
 1/3 anonim válasza:
én szerintem a tápod lesz a gyönge de küld el a géped hogy milyen meghogy hány Wattos a tápod
2015. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

futtassd le ezt:

[link]


Ha itt is beáll, akkor valószínű a VGA, bár a táp sem kizárt.

A VGA ventillátorszabályzó programban adhatsz rá + fordulatot, hátha túlmelegszik ,de a teszt alatt úgyis látni fogod a hőfokokat.

2015. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindjárt ránézek. Azóta egyszer random mód is csinálta, kitisztítottam (nem mintha annyira koszos lett volna), és beszereltem még két hűtőt. Azóta megint megy rendesen, akármennyire izzasztom. Egy MSI Radeon, úgy tűnik elég szar hűtéssel.
2015. júl. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!