Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14-15 körüli lányok ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 körüli lányok ti mit szeredtek egy pasin?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik már elmondtam neki hogy bejön és elhívtam randizni. És azt mondta ő is eljön.Félek tudtok segíteni pl. Mit szeret egy lány, hogyan bókóljak neki?

16/F


2015. szept. 23. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeredtek? Komolyan? Bár elég közel vannak a billentyűzeten, annyira nem, hogy csak ártatlan félrenyúlás legyen...
2015. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy egyesek le tudjak irni hogy "szerettek"
2015. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó van pár helyesírási hibám de nem ez a lényeg irjatok olyanokat ami nem a helyesírásommal kapcsolatos. Ha ebben is van helyesírási hiba akkor ne irkáljátok ki oké? És ne ezzel háborgassatok ha azt irtam hogy ,,szeredtek" mert ez kicsit már gyerekes tényleg :-P
2015. szept. 23. 20:30
 4/9 A kérdező kommentje:
És igen elirtam
2015. szept. 23. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Te vagy egy kicsit gyerekes... először tanulj meg írni, aztán mehet a többi. Csak szépen sorjában ;)
2015. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már megint mi a hiba 5-ös? :-P
2015. szept. 23. 20:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyanús h mindent hiba nélkül irtál ki 5-ös
2015. szept. 23. 20:51
 8/9 bogiica válasza:
Tény hogy a helyesírás egy fontos dolog :D de kérdésedre azt tudnám válaszolni, hogy legyél vele őszinte. Ha gyönyörűnek látod a szemét, mosolyát akkor mondd meg neki. Persze nem kell komoly szerelmi vallomás egy első randin ;) Nálam a jó humor mindig tuti befutó, egy két ugratás, meg úgy általában a közös nevetés mindig összehoz.Szóval bátorság! :)
2015. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki sokszor, hogy : "Szeredlek téged!"
2015. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!