Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az esetről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az esetről? Tetszettem neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve kezdődött, amikor voltam egy töriversenyen, és ott közös munka alkalmával 1-2 szót beszéltem egy sráccal.Tavaly ismét találkoztunk ugyanazon versenyen,és amikor elsétáltam előtte utánam nézett, majd a folyosón végigmért a tekintetével. Ezek után hátrafordult, és mosolyogva köszönt, hogy szia.:)Utána 2 héttel a döntőn meg is szólított, és mondta hogy vhol már látott meg gratulált. Most szeptemberben ismét találkoztunk, csak egy prezis versenyen, ott is összeakadt a tekintetünk.Most májusban pedig ugyanazon a töriversenyen, többször láttam, hogy mosolyog, és amikor vége volt a dolgozatírásnak ő könyökölve nézett felém a másik padsorból, és mosolyogva köszönt, hogy hello, én pedig nagy zavaromban visszamondtam egy sziát. Ehhez azt is kell tudni, hogy az 1-2. hely köztünk dőlt el. Ez csak tisztelet v. tetszés szerintetek? Esetleg konkurált? :D
2015. szept. 24. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
meglehet hogy tetszel neki
2015. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp szimpatikus vagy neki, mert amiket leírtál ilyet nem mindenki csinál emberekkel:D Szóval valószínűleg tetszel neki.:)
2015. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszettél neki, mert ezekkel a gesztusokkal az önbizalmadat erősítette, ami a versenyen számodra előny. Ráadásul ahelyett, hogy a dolgozatával foglalkozott volna, akkor is téged nézett, ami viszont az ő esélyét rontotta, feltételezem, hogy Te nyerted a versenyt. :) De úgy tűnik, megérte a srácnak, ha így felfigyeltél rá. Egyébként hány évesek vagytok?
2015. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszettél neki.

Én is végig mérem a lányokat.

Ha már valamennyire ismerem őket, alap, hogy mosolyogva köszönök, meg néha rájuk mosolygok.

Szóval pl. nálam ez nem csak a tetszés jele lehet.

2015. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azon gondolkodott, hogy nézel ki meztelenül
2015. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!