Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy első nagy szerelmet hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy első nagy szerelmet hogy lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
nem nem jöttem össze vele így talán jobban fáj :/. + évig belevoltam zúgva mindig őt láttam (osztálytárs) és ugye én ilyen kedves vagyok olykor azért bunkó de nagyrészt kedves úgy 80%. Nos ő a 100%ban búnkó és tahókra bukik ám mindig engem simogat becéz és mosolyog... A többiek mind aztmondták hogy ez egy jel apám menj oda ők is észrevették hogy valami van kettőnk közt így beszélgettem vele élőben és facebookon. Később kiderült hogy állítólag az agyára mentem legjobb barátnőjének elmondta, hogy miért azt nem tudom :(. Viszont nekem tök kínos mive mindennap látom viszont ugyanúgy nevet a béna vicceimen simogat becéz. Így igazából már 1 hónapja próbálom elfelejteni de mindig mikor meglátok egy másik lányt akkor mindig eszembe jut ő és sajnos összehasonlítom... Hogy kicsit tisztább legyen az idő segít szöveggel már vagy 5 hónapja nem segített de még más lány sem. Esetleg valami tipp? :))

2015. szept. 25. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

ma 2 hónapja hogy megismertem és megcsókoltam az első nagy szerelmem. még mindig mindennap eszembe jut, és fáj ha rá gondolok, hogy hogy kikosarazott.

ahogy telik az idő el fogod felejteni... előbb vagy utóbb :)

bár azt mondják az első szerelem más mint a többi, nehezebb elfelejteni. talán sose lehet. esetleg csak enyhül a fájdalom.

2015. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos :/ mindig mikor meghallom a nevet megdobban a szivem, sot az egesz tanari kar ot vallja a legszebb lanynak a ferfi tanarok meg bokolnak is neki igy nagyon nehez... :'(
2015. szept. 25. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első szerelmet nem lehet elfelejteni
2015. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg mindig nem sikerult teljesen. 15/L.

Bocsi az ekezetekert.

2015. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig nem tudom miért csinálja velem ezt akkor.. ha már másnak itt jelen esetben 15 ember vette észre hogy "van" köztünk valami
2015. szept. 25. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!